Kauniečių pora po sukčiaus apsilankymo liko ne tik be naujų langų, bet ir pinigų Pereiti į pagrindinį turinį

Kauniečių pora po sukčiaus apsilankymo liko ne tik be naujų langų, bet ir pinigų

2022-02-11 13:15 diena.lt inf.

Dar praėjusių metų gruodžio 12 d. Kauno policija buvo pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl vagystės ir sukčiavimo. Vasario 8 d., atlikus kratą kauniečio (g. 1985 m.) namuose, vyrui pareikšti įtarimai dėl įvykdytų nusikalstamų veikų ir paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr. / A. Ufarto / BNS nuotr.

Praėjusių metų gruodžio 10 d., apie 12 val., Kaune daugiabučio namo langų renovacijos atstovu prisistatęs vyras pasibeldė į vienas iš daugiabučio buto durų. O duris nepažįstamam vyrui atidariusi senolė, neįtardama nieko blogo, įsileido sukčių į namus. Apsukrus vyras iš bute gyvenančios sutuoktinių poros už tariamą daugiabučio namo langų renovaciją pareikalavo 3340 eurų. Tačiau, gavus pinigus, net ši suma sukčiui pasirodė per maža. Ištaikius progą ir senjorų porai akimirkai palikus kambarį, kaunietis iš sutuoktinių pavogė dar 5000 eurų. Įtariamasis jau yra žinomas policijos pareigūnams, jis – daug kartų teistas dėl įvairių sukčiavimų ir vagysčių.

Kauno policijos pareigūnai dėl vagystės ir sukčiavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra