Slovėnijos krepšinio komanda, pirmadienį įveikusi suomius užsitikrino vietą ketvirtfinalyje, kur jų jau laukia Ispanija.
„Žinojome, kad suomius bus sunku įveikti, pabaigoje leidome jiems pavojingai priartėti, - po pergalės, lėmusius, kad Slovėnija keliauja į ketvirtfinalius kalbėjo G.Dragičius. - Tikrai turėjome ganėtinai sunkias rungtynes prieš. Šiandien tai atsiliepė, negalėjo varžovų spausti iš visų jėgų“.
Krepšininkas prisipažino, jog komandai šiek tiek trūksta energijos. „Sunku gerai gintis visas keturiasdešimt minučių. Tiesiog džiaugiuosi pergale“, - sakė krepšininkas.
Paklaustas apie ketvirtfinalius G.Dragičius sakė, jog lauks mūšis su ispanais, kurio visi norėtų išvengti. „Mūsų tikslas buvo patekti į ketvitfinalius, tai padarėme, o dabar bandysime stabdyti ispanus, - kalbėjo įžaidėjas. - Kuo juos nustebinsime? Kažin ar juos įmanoma kuo nors nustebinti. bet siurptizų juk visada gali būti - svarbiausia apsiginti“.
Naujausi komentarai