Pastaruosius keletą metų M. Repšys pasirodo ekranuose ir spaudos puslapiuose ne tik kaip teatro ir kino vaidmenų kūrėjas, bet ir kaip žmogus, kovojantis su universaliomis, daugeliui pažįstamomis problemomis. Aktorius drąsiai ir atvirai kalba apie depresiją ir psichozės epizodus, kankinančius nuo vaikystės.
Ar menininko talentas ir psichikos problemos – dvi tos pačios monetos pusės? Ar aktorystė – ir kūryba apskritai – ne tik apdovanoja, bet ir žaloja, o vėliau pati semiasi jėgų iš padarytų žaizdų? Jei taip, kaip tą žalą mažinti ir ar reikia tai daryti? Šiuose klausimuose, kaip ir spektaklyje „Vaidina Marius Repšys“ (režisierius Mantas Jančiauskas), teatras susipina su gyvenimu. Spektaklio kūrybinė grupė tiki, kad čia gyvenimui yra ko pasimokyti iš teatro.
Susitikimas su aktoriumi LNDT spektaklyje „Vaidina Marius Repšys“ įvyks Klaipėdos Žvejų rūmuose spalio 27 d. 19 val. (bilietus platina www.bilietai.lt).
Marius Repšys. D. Matvejevo nuotr.
M. Repšys 2005–2009 m. studijavo Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (režisieriaus Gintaro Varno kursas). Vaidino teatre „Utopija“, Vido Bareikio vadovaujamame teatriniame judėjime „No Theatre“, „Lėlės“ teatre. Nuo 2011 m. – Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorius. Filmavosi virš 20 kino filmų. Du kartus pelnė Lietuvos kino ir televizijos kino apdovanojimą „Sidabrinė gervė“ geriausio aktoriaus kategorijoje – už vaidmenis režisieriaus Andriaus Blaževičiaus filmuose „Dešimt priežasčių“ (2012 m.) ir „Šventasis“ (2017 m.). Trys dešimtys vaidmenų teatrų spektakliuose: „Dekalogas“, „Nusiaubta šalis“, „Bakchantės“ (rež. G. Varnas), „No Concert“ (rež. V. Bareikis), „Išvarymas“ (Auksinis scenos kryžius), „Katedra“, „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džuljetos istorija“, „Kankinys“ (rež. O. Koršunovas), „Borisas Godunovas“ (rež. E. Nekrošius), „Mūsų klasė“, „Trys seserys“ (rež. Y. Ross), „Boksas“ (rež. A. Obcarskas) ir kt.
Naujausi komentarai