Paskelbtas konkursas nestacionariai lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti Pereiti į pagrindinį turinį

Paskelbtas konkursas nestacionariai lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti

2025-05-30 05:00 diena.lt inf.

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia dalyvauti konkurse, kuris organizuojamas nestacionariajai (kilnojamajai) lauko kavinei ir kitiems laikiniems statiniams (terasai ir pan.) Gargždų miesto parke įrengti ir eksploatuoti 8 metų laikotarpiui.

Paskelbtas konkursas nestacionariai lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti
Paskelbtas konkursas nestacionariai lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti / Partnerių nuotr.

Konkurso tikslas – išrinkti geriausius nestacionariosios (kilnojamosios) lauko kavinės ir kitų laikinų statinių (terasos ir pan.) projektinius pasiūlymus, įrengti nestacionariąją (kilnojamąją) lauko kavinę ir kitus laikinus statinius (terasą ir pan.) Gargždų miesto parke, pagerinti miestiečiams ir svečiams teikiamų paslaugų kokybę, aptarnavimo kultūrą, skatinti socialines iniciatyvas bei prižiūrėti ir tinkamai tvarkyti aplinką Gargždų miesto parke.

Prieš teikiant pasiūlymus kviečiame susipažinti su Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2025 04 03 įsakymu Nr. AV-480 patvirtintais Konkurso nestacionariajai (kilnojamajai) lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti organizavimo ir vykdymo nuostatais, kurie pateikiami Klaipėdos rajono savivaldybės tinklalapio (www.klaipedos-r.lt) skiltyje „Verslui“ – „Konkursai“ – „Nestacionariajai (kilnojamajai) lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti konkursas“.

Dokumentai Konkursui priimami Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos pastato 1 aukšte „Viename langelyje“ Klaipėdos g. 2, Gargždai, nuo 2025 m. balandžio 8 d. 8 val. iki 2025 m. liepos 7 d. 17 val.

Dėl išsamesnės informacijos apie Konkurso sąlygas ir vykdymo tvarką prašome kreiptis tel. +370 618 86 005 arba el. paštu [email protected].

Konkurso dalyviai privalo pateikti konkursinį pasiūlymą užklijuotame voke, ant kurio turi būti užrašyta „Konkursui nestacionariajai (kilnojamajai) lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti“. Konkurso dalyviui išduodama pažyma, kurioje nurodomas voko registravimo numeris, prašymo gavimo data ir laikas.

Vokai su pasiūlymais bus atplėšiami Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos posėdžių salėje 2025 m. liepos 9 d. 9 val.

Atkreipiame dėmesį, kad:

• Nestacionariosios kavinės vizija yra išdėstyta Konkurso nestacionariajai (kilnojamajai) lauko kavinei Gargždų miesto parke įrengti organizavimo ir vykdymo nuostatų IV skyriuje. Jame nurodomi kriterijai, pagal kuriuos bus skiriami konkursiniai balai. Kuo labiau konkurso pasiūlymas atitiks Savivaldybės viziją, tuo didesnis konkurso balas bus suteikiamas.

• Šiuo metu teritorijoje infrastruktūra nėra išvystyta, todėl laikinai konkurso laimėtojas turės pats užtikrinti vandens aprūpinimą ir buitinių nuotekų šalinimą, kaip laikinas sprendimas turės būti įrengti kilnojami biotualetai. Pažymime, kad parko teritorijoje negalima važinėti sunkiasvorėmis transporto priemonėmis, todėl privažiuoti prie nestacionariosios kavinės priežiūros tikslais bus galima tik parko šiaurinės dalies privažiavimais.

• Kviečiame teikti pasiūlymus nestacionariajai lauko kavinei, bet ne pastatui. Tai galėtų būti surenkamas ir lengvai išrenkamas objektas. Dėl konkretesnių architektūrinių sprendimų rekomenduojame pasikonsultuoti su Savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėju el. p. [email protected] , tel. 0 686 02 357.

• Savivaldybė planuoja įrengti elektros tiekimą iki A ir B zonos (5 kw + 10 kw), sudarydama galimybę kavinei gauti elektros tiekimą kaip subabonentui. Esant poreikiui turėti didesnės elektros energijos galios įvadą, tuo pasirūpinti turėsite patys, išsiimdami sąlygas iš AB „ESO“ ir prisijungdami savo lėšomis.

• Vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimas teritorijoje, kurioje paskelbtas konkursas dėl nestacionarios lauko kavinės Gargždų parke įrengimo, šiuo metu neplanuojamas. 2027–2028 m. bus rengiamas „Kranto“ progimnazijos teritorijos ir stadiono sutvarkymo projektas, kuriuo planuojama suprojektuoti tinklus link nestacionariosios kavinės vietos A ir B zonoje. Atlikus rangos darbus (preliminari įgyvendinimo data 2028 metai), bus sudaryta techninė galimybė prijungti kavinę.

• Su konkurso laimėtoju visi šie techniniai klausimai būtų aptarti konkrečioje pasirinktoje zonoje A ir / ar zonoje B ar jų dalyse.

• Jeigu konkursą laimės smulkaus verslo atstovai, galima finansinė Savivaldybės pagalba pagal Smulkiojo verslo rėmimo programą. Daugiau informacijos apie ją rasite https://klaipedos-r.lt/savivaldybes-finansine-parama-smulkiam-verslui/ ir kitas programas https://klaipedos-r.lt/2025-m-programinis-finansavimas/.

Straipsnis užsakytas

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų