Į miesto tarybos salę susirinkę politikai savo darbo vietose aptiko po dovanėlę – streso malšinimo kamuoliukus.
Kai kurie iš pradžių net pamanė, jog ant stalų kažkodėl išdėlioti nektarinai.
Tarybos sekretorius Modestas Vitkus juokavo: kadangi prie širdelių nebuvo pridėtų naudojimo instrukcijų, politikai juos naudojo kaip išmanė – kas stresui malšinti, kas tiesiog apžiūrėjo ir tiek.
Tiesa, dovanėlės sulaukė ne visų dėmesio – kai kurie širdeles uždengė kompiuteriais ir nepajudino bemaž visą posėdį, nors įtemptų diskusijų būta net keletu klausimų.
Tarybos narys Vytautas Čepas rytą aptiktą dovaną įvertino teigiamai.
"Ši priemonė žinoma labai seniai ir žmogų ji veikia labai įvairiai. Kaip psichologas galiu pasakyti, kad kai kuriuos ji ramina, įtampą nuima. Kai kurie žmonės, kad nesinervintų, vis ką nors daro – nagus graužia, pirštą čiulpia, plaukus glosto ar kojomis trypia. Tie dalykai vadinami stereotipijomis. Žmogus turi stereotipinius judesius, kurie jam padeda nurimti", – aiškino V.Čepas.
Pašnekovas taip pat pastebėjo, kad ši priemonė padeda ne tik malšinant įtampą, bet ir mankštinant smulkiuosius sąnarius.
Progos pramankštinti dešinės rankos pirštų sąnarius nepraleido ir pats politikas.
V.Čepas šmaikščiai pastebėjo, jog tie politikai, kuriems širdelės būtų pravertę nuleidžiant garą ir sumažinant įtampą, jomis nepasinaudojo.
"Aš atkreipiau dėmesį, man labai keista buvo. Matyt, kažkur užkišo ar kur padėjo. Šiaip tai yra geras dalykas, o dar taip gražiai sugalvota – širdelė ir tokia maloni delne. Ji ramina žmogų. Žmogų daug dalykų ramina, bet jis dažniausiai tuo nesinaudoja", – dėstė tarybos narys.
Pašnekovas taip pat patikino, kad tokios priemonės žmogaus dėmesio neblaško, o atvirkščiai – padeda susikaupti.
"Galėtų kiekvieną kartą ką nors panašaus padovanoti. Iki sumos, kuri nelaikoma kyšio davimu", – šmaikštavo V.Čepas.
Naujausi komentarai