Sulaikyti kailinius pavogę narkomanai Pereiti į pagrindinį turinį

Sulaikyti kailinius pavogę narkomanai

2018-01-12 10:10 diena.lt inf.

Klaipėdos miesto policijos komisariato 2-ojo Veiklos skyriaus policijos pareigūnai sulaikė kailinių vagyste įtariamus 25 m. vaikiną bei 27 m. klaipėdietę.

Sulaikyti kailinius pavogę narkomanai
Sulaikyti kailinius pavogę narkomanai / Vyginto Skaraičio / BFL nuotr.

Ne kartą už vagystes bei disponavimą narkotinėmis medžiagomis teisti, priklausomybių turintys jaunuoliai, buvo sulaikyti prie Naujojo turgaus, kur jau buvo spėję parduoti vogtas prekes – sausio 2 d. iš prekybos centro pavogtus kailinius, vertus 599 eurų, bei lapės kailio liemenę už 369 eurus.

Pareigūnų duomenimis, vogtus kailinius ilgapirščiai galimai pardavė vos už 150 eurų. Įtariamųjų atžvilgiu pradėtas tyrimas dėl galimai įvykdytos kailių vagystės, tačiau pareigūnai įspėja, jog pirkėjas, pirkdamas nusikalstamu būdu įgytas prekes, taip pat gali būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Kilus įtarimui apie Jums siūlomas galimai vogtas prekes, nedelsdami praneškite apie tai pareigūnams.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra