Lietuvos rinktinė pradėjo kovas antrajame Europos krepšinio čempionato etape. Šįsyk  rungtynėse Vilniaus "Siemens" arenoje lietuviai stoja į akistatą su Serbijos rinktinės krepšininkais.
Rungtynių pradžioje tylos minute buvo pagerbti „Lokomotivo“ ledo ritulininkai, žuvę Lėktuvo katastrofoje.

Pirmas kėlinys

Lietuvos rinktinės startinis penketas: Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas, Rimantas Kaukėnas, Mantas Kalnietis, Simas Jasaitis.

Ginčo kamuolį atkovoja R.Javtokas ir M.Kalnietis pataiko pirmąjį tritaškį. Serbų ataka nepavyksta. Antrasis M.Kalniečio tritaškis netaiklus. Pirmuosius serbų taškus pelno M.Teodosičius. 3:2. Dar vieną sėkmingą ataką surengia serbai ir persveria rezultatą. 3:4. Gynyboje prasižengia serbai. R.Javtokas meta baudas. Abu metimai netaiklūs.

Gindamas savo krepšį prasižengia R.Javtokas. M.Tepičius pataiko du baudos metimus. Lietuvos rinktinė surengia sėkmingą ataką ir P.Jankūnas „krauna“ iš viršaus. Kita lietuvių ataka vėl sėkminga. 7:8. M.Teodosičius atsako taikliu dvitaškiu. 7:10. Prasižengia M.Kalnietis. Serbų ataka nesėkminga,

M.Tepičius baigia dar vieną sėkmingą ataką. S.Jasaitis prasiveržia pro varžovus ir pelno du taškus. 9:12.

Aikštėje pasirodo Šarūnas Jasikevičius ir Jonas Valančiūnas. Pastarasis iš karto baudžiamas pražanga. Į žaidimą įtraukiamas ir D.Songaila. N.Krstičius pelno du taškus. J.Valančiūnas po Š.Jasikevičiaus perdavimo „deda“ iš viršaus, o po to seka S.Jasaičio tritaškis. Rezultatas lygus. 14:14. Aikštėje Martynas Pocius. Po S.Jasaičio pražangos N.Krstičius pelno dar du serbų komandos taškus, o po jų - J.Valančiūno dvitaškis.16:18.

Gynyboje prasižengia D.Songaila. N.Krstičius pataiko vieną baudos metimą. Lietuvos komanda grįžta į ataką. Prasižengia M.Masvičius. Lietuviai tęsia ataką. Š.Jasikevičius skirtumą mažina iki minimumo. 18:19. Serbų ataka nesėkminga. Po to serbų komanda prasižengia ketvirtąjį kartą. M.Pocius Lietuvos komandą išveda į priekį. 20:19. M.Tepičius pataiko vieną baudos metimą po Š.Jasikevičiaus pražangos. Gynyboje prasižengia Teodosičius. M.Pocius pataiko vieną baudos metimą. 21:20.

Prasižengia D.Songaila. Jį keičia P.Jankūnas. M.Mačvanas pataiko du baudos metimus.  J.Valančiūnas pataiko sunkų metimą. 23:22. Š.Jasikevičius pataiko tritaškį. 26:22.

Serbijos minutės pertraukėlė. Po jos serbai rengia ataką. Ji baigiasi nesėkmingai, tačiau teisėjai P.Jankūnui skiria pražangą. Abu serbų metimai taiklūs. 26:24.

Antras kėlinys

Kėlinį pradeda serbai pataikydami tolimą metimą. Jo autorius M.Teodosičius. S.Jasaitis atsako taikliu dvitaškiu. Lietuviai rengia dar vieną ataką. M.Kalnietis pataiko tritaškį. 31:27. M.Kešeris pataiko tritaškį. J.Valančiūnas vėl baudžia serbus dėjimu iš viršaus. 33:30.

Kosta Perovičius prasižengia gynyboje. Lietuvia tęsia ataką. Ji pasibaigia taikliu P.Jankūno taikliu metimu. 35:33. M.Kalnietis pelno dar vieną tritaškį. 38:33. M.Pocius baudžiamas pražanga gynyboje. N.Krstičius pataiko vieną baudos metimą. M.Pocius atsako taikliu tritaškiu. 41:34.

S.Jasaitį keičia R.Kaukėnas.  Dar vienas M.Kalniečio tritaškis. 43:34. Serbų ataka nesėkminga. Pražanga puolime baudžiamas R.Javtokas.

Serbijos komandos minutės pertraukėlė. Po jos nesėkminga serbų ataka. Rungtynių teisėjas iš Slovėnijos vėl negailestingai pražangomis baudžia P.Jankūną ir R.Javtoką. M.Tepičius pataiko vieną baudos metimą.

Atakoje sužingsniuoja R.Javtokas. Kamuolys- serbų rankose. 43:37. Prasižengia D.Semanavičius. Į aikštę grįžta J.Valančiūnas. Sužingsniuoja D.Songaila. N.Krstičius dar labiau mažina lietuvių pranašumą. Š.Jasikevičius pataiko tritaškį. Serbai taip pat atsako tolimu metimu. Po rezultatyvaus Š.Jasikevičiaus perdavimo du taškus pelno J.Valančiūnas.48:43. R.Javtokas keičia J.Valančiūną. Po Serbijos pražangos prie baudų linijos stoja Š.Jasikevičius. Du baudos metimai taiklūs. 50:43.

Pražanga gynyboje skiriama R.Kaukėnui. Serbai pataiko vieną baudos metimą.  D.Songaila užbaigia sunkią Lietuvos komandos ataką. Po nesėkmingos serbų atakos - taiklus R.Kaukėno tritaškis. 54:44.

Trečias kėlinys

Startinis penketas: P.Jankūnas, R.Javtokas, M.Kalnietis, S.Jasaitis, R.Kaukėnas.

Pirmoji ataka lietuviams nepavyksta. Nesėkminga ji ir serbams. Prasižengia serbais, tačiau lietuviams atakos užbaigti sėkmingai nepavyksta. Serbams ji taip pat nepasiseka. Grįžęs prie varžovų krepšio P.Jankūnas pelno du taškus. Gindamasis prasižengia R.Javtokas. N.Krstičius pataiko du taškus. 56:46. M.Kalnietis atsako tritaškiu. R.Kaukėnas prasižengia gynyboje. Serbų ataka vėl nesėkminga. Nepavyksta sėkmingai jos užbaigti ir Lietuvos komandai. Serbai pataiko dvitaškį. 59:48.

Rimantas Kaukėnas pataiko dvitaškį. Aikštėje D.Songaila ir M.Pocius. D.Sevanovičius mažina Lietuvos komandos atotrūkį. M.Kalnietis pataiko dar du taškus. Aikštėje pasirodo Š.Jasikevičius ir J.Valančiūnas. Po Serbijos rinktinės pražangos Š.Jasikevičius grąžina dviženklį pranašumą.

Technine pražanga baudžiamas Serbijos rinktinės atsarginių žaidėjų suolelis. Lietuvos rinktinė meta dvi baudas. Š.Jasikevičius abu metimus pataiko. Kamuolys lietuvių rankose. Serbijos treneris paprašo minutės pertraukėlės.

Po pertraukėlės lietuviams nepavyksta sėkmingai užbaigti atakos. Prasižengia Š.Jasikevičius. Serbai pataiko du baudos metimus.  67:58. Š.Jasikevičius praranda kamuolį. Jį keičia M.Kalnietis. N.Bjelica įmeta abu baudos metimus. 67:70. R.Kaukėnas iš aikštės krašto pataiko dvitaškį. Serbų ataka nesėkminga. Likus dviem su puse minutės, taškus pelno J.Valančiūnas. 71:62. M.Pocius pataiko tritaškį. 74:62. Serbai taip pat sėkmingai baigia ataką. 74:64.

Kęstučio Kemzūros minutės pertraukėlė.

Po jos lietuvių ataka, kurią neleistinai stabdo serbai. J.Valančiūnas pataiko vieną baudos metimą. 75:66. Markovičius per J.Valančiūno rankas pelno du taškus serbams. M.Kalnietis atsako dar vienu taikliu savo tritaškiu. 78:68.

Ketvirtas kėlinys

Lemiamo kėlinio pirmą ataką pradeda serbai. Ji baigiasi taikliu dvitaškiu. K.Petrovičius prasižengia gynyboje. P.Jankūnas pataiko du baudos metimus. 80:70. Serbų ataka nepavyksta. Vienas po varžovų krepšiu M.Pocius pelno du įspūdingus taškus Lietuvos komandai. 82:70.

Serbijos komandos minutės pertraukėlė. Po jos serbų ataka. M.Tepičius praranda kamuolį. Lietuvos komandos vyrai grįžta į ataką, tačiau M.Pociui pelnyti taškų nepavyksta. Serbams sėkmingai užbaigti atakos taip pat nepavyksta. atakuodamas sužingsniuoja M.Kalnietis. Jį keičia Š.Jasikevičius, o R.Javtoką - J.Valančiūnas, kuris iškart apgina Lietuvos krepšį. Po Š.Jasikevičiaus perdavimo J.Valančiūnas pelno dar du taškus. 84:70.

Gindamasis prasižengia N.Bjelica. Likus žaisti daugiau kaip šešias minutes M.Teodosičius pataiko tritaškį. Gynyboje prasižengia Š.Jasikevičius. M.Teodosičius nepataiko nei vieno baudos metimo.

Gindamiesi prasižengia serbai. M.Pocius pataiko dvitaškį. Po to D.Sevanovičiaus taiklus tritaškis. 86:76. Prasižengia S.Jasaitis. Aikštėje R.Javtokas ir R.Kaukėnas. Trečias tolimas serbų metimas - taiklus. 86:79.

K.Kemzūra paprašo minutės pertraukėlė. Po jos M.Teodosičius baudžiamas nesportine pražanga. R.Javtokas pataiko vieną baudos metimą. Kamuolys atitenka lietuviams. P.Jankūnas pataiko tritaškį. 90:79.

Serbų ataka nesėkminga. D.Savanovičius prasižengia gynyboje. R.Javtokas vėl prie baudos linijos. Vienas baudos metimas taiklus. 91:79. Serbai surengia greitą ataką. N.Krstičius pataiko du taškus. 91:81. R.Kaukėnas taikliu dvitaškiu vėl didna persvarą iki trylikos taškų. P.Jankūnas pataiko įspūdingą dvitaškį. 95:81.

Serbijos rinktinės minutės pertraukėlė. Po jos du D.Sevanovičiaus taškai. S.Jasaitis, likus daugiau kaip dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, pataiko dvitaškį. Gynyboje prasižengia P.Jankūnas. 85:97.

P.Jankūnas baudžiamas dar viena pražanga. Ji jau penktoji. Serbų baudos metimai taiklūs. 97:86.

Aikštėje Š.Jasikevičius. Gynyboje prasižengia N.Krstičius. Du taškus pelno J.Valančiūnas. Jis pataiko ir vieną baudos metimą. Tai šimtasis Lietuvos rinktinės taškas!!!

Serbai surengia dar vieną sėkmingą ataką. Tačiau Lietuvos rinktinė suskambus finalinei sirenai išsaugo dešimties taškų persvarą. 100:90.