Pasienyje su Baltarusija apgręžta aštuoniolika neteisėtų migrantų Pereiti į pagrindinį turinį

Pasienyje su Baltarusija apgręžta aštuoniolika neteisėtų migrantų

2023-10-27 05:35
BNS inf.

Lietuvos pasienyje su Baltarusija praėjusią parą apgręžta aštuoniolika neteisėtai sieną bandžiusių kirsti migrantų, penktadienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Pasienyje su Baltarusija apgręžta aštuoniolika neteisėtų migrantų
Pasienyje su Baltarusija apgręžta aštuoniolika neteisėtų migrantų / E. Ovčarenko/BNS nuotr.

Latvijos pasienyje ketvirtadienį fiksuoti 144 bandymai neteisėtai kirsti sieną, Lenkijos pareigūnai į šalį trečiadienį neįleido 43 migrantų.

Šiemet VSAT pareigūnai neleistinose vietose į Lietuvą iš Baltarusijos iš viso neleido patekti 2184 neteisėtiems migrantams.

Nuo 2021 metų rugpjūčio 3 dienos, kai Lietuvos pasieniečiai įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų iš Baltarusijos į šalį neįleista apie 21,5 tūkstančio. Dalis užsieniečių į Lietuvą patekti bandė ne vieną kartą.

Migrantų antplūdis į rytines Europos Sąjungos nares iš Baltarusijos kilo 2021 metais, dėl jo Vakarai kaltina Minsko režimą. Tuomet iš Baltarusijos į Lietuvą neteisėtai atvyko beveik 4,2 tūkst. migrantų, bet, pasibaigus judėjimo apribojimams, didžioji dalis jų paliko šalį.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų