Kėdainių policija sulaikė du paauglius, kurie įtariami apiplėšę laidojimo reikmenų parduotuvę.
Penktadienį apie 14.20 val. Kėdainiuose, į laidojimo reikmenų parduotuvę Janušavos gatvėje, įsiveržė trys kaukėti asmenys.
Du įsibrovėliai grasino į pistoletus panašiais daiktais, o trečiasis pardavėjui papurškė į veidą dujų ir iš kasos aparato pagrobė 75 eurus.
Pareigūnai ėmėsi neatidėliotinų plėšikų paieškos veiksmų ir netrukus Vyturio gatvėje kriminalistai sulaikė du įtariamųjų požymius atitinkančius asmenis, pas kuriuos buvo rasta po 25 eurus (kurie, kaip įtariama, pagrobti iš laidojimo reikmenų parduotuvės) bei 2 ginklai, pirminiais duomenimis, dujinis ir šratinis pistoletai.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo. Įstatymas už tai numato bausmę nuo dvejų iki dešimties metų laisvės atėmimą.
Ikiteisminį tyrimą perėmė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai. Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.
Vienas iš įtariamųjų - anksčiau teistas šešiolikmetis Kėdainių rajono gyventojas, kitas – neteistas, tačiau su policija taip pat reikalų jau turėjęs penkiolikmetis kėdainietis. Įtariamieji sulaikyti 48 val., bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių skyrimo.
Trečiasis įtariamasis ieškomas.
Naujausi komentarai