JAV reperis K. Louie pašautas į galvą Čikagoje Pereiti į pagrindinį turinį

JAV reperis K. Louie pašautas į galvą Čikagoje

2015-12-24 09:50
BNS inf.
JAV reperis K. Louie pašautas į galvą Čikagoje
JAV reperis K. Louie pašautas į galvą Čikagoje / Scanpix nuotr.

Amerikietis reperis King Louie (Kingas Lujis) trečiadienio popietę buvo pašautas į galvą Čikagoje, bet jo būklė stabili, pranešė pareigūnai.

Į King Louie, kurio tikrasis vardas – Louis Johnsonas Jr. (Lujis Džonsonas jaunesnysis), buvo šauta, kai jis važiavo automobiliu Pietvakarių rajone, bet kulka tik grybštelėjo galvą, rašo dienraštis „Chicago Sun-Times“.

28 metų reperis buvo išvežtas į netoli incidento vietos esančią ligoninę „Advocate Christ Medical Center“, kur jo būklė stabilizavosi.

Vienas jo vadybininkų „Chicago Sun-Times“ sakė, kad King Louie yra „sąmoningas ir kalba“.

King Louie anksčiau bendradarbiavo su čikagiečiais atlikėjais Kanye Westu (Kanjė Vestu), Chief Keefu (Čifu Kifu) ir Lil Bibby (Lilu Bibiu). Manoma, kad būtent jis 2009 metais pirmasis pavadino Čikagos pietinį rajoną, pasižymintį dideliu nusikalstamumu, „Čiraku“ (Chi-Raq), turėdamas omenyje, kad ta vieta yra tapusi panaši į karo niokojamą Iraką.

Reperis gruodžio 4-ąją išleido dainą „F**k Spike Lee“ – tą pačią dieną, kai režisieriaus Spike'o Lee (Spaiko Li) filmas „Chi-Raq“ buvo pradėtas rodyti JAV kino teatruose.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra