Pereiti į pagrindinį turinį

Veidotyrininkė atskleidė visą tiesą apie brolius Lavrinovičius

2017-03-06 12:40
DMN inf.

Krepšininkai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai tokie panašūs, kad juos neretai sumaišo net ir artimiausi draugai.

Veidotyrininkė atskleidė visą tiesą apie brolius Lavrinovičius
Veidotyrininkė atskleidė visą tiesą apie brolius Lavrinovičius / K. Kavolėlio / BFL ir LNK nuotr.

Ar gali būti, kad it du vandens lašai panašūs broliai pasižymi ir panašiais likimais, juk abu tuo pačiu metu sukūrė šeimas ir susilaukė atžalų, abu pasirinko tą pačią profesiją ir net abudu serga tomis pačiomis ligomis. Tai tik sutapimai ar dvynius iš tiesų sieja nepaprastas ryšys?

Veidotyrininkė Eglė Pelienė-Venslovė sako, kad veidotyros mokslas padeda atidžiau pažvelgti, kokias asmenines savybes kartu su išvaizda mes gauname gimdami.

Eglė sako, kad broliai Lavrinovičiai yra identiški dvyniai, todėl ir jų būdo bruožai, reakcija į stresą ir net likimai – labai panašūs.

„Visų pirma reikia pripažinti, kad tai yra nepaprastai stiprių, dominuojančių bruožų žmonės. Dominuojantys, valingi, valdingi, ryžtingi žmonės, labai atsparūs stresui, pakankamai drąsūs ir įžvalgūs. Gana gudrūs. Neabejotinai turi puikų imunitetą. Manau, serga retai, nebent sporto traumos, bet nervų sistemos atsparumas stresui akivaizdus.

Ir vieno, ir kito ausys identiškos, tai siunčia informaciją, kad jiems šeima yra labai svarbi. Ir mane net stebina, kad tas vidinis ausies ratas yra visiškai toks pat abiejų.

Tai labai darbingi žmonės, aukštas energijos kiekis. Žmonės, kurie gali ilgą laiką dirbti. Turi daug testosterono, kas reiškia, kad jie puikiai perpranta sistemas, struktūras, gal kiek mažiau empatiški, mažiau skaito kitų žmonių emocijas, jie tokie paprasti, aiškūs, skaidrūs“, – šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ apie dvynių paslaptis pasakos veidotyrininkė.

Nors brolius netgi tėvai kartais sumaišo, veidotyrininkė jų veiduose visgi įžvelgė šiokių tokių skirtumų.

„Darjušo veide aš matau šiek tiek asimetrišką šypseną, kas greičiausiai rodo, kad jis geriau jaučiasi savo vidiniame, asmeniniame pasaulyje, arba jausmų pusėje. O štai socialinėje erdvėje – darbas, karjera, to pozityvumo yra mažiau“, – pastebės E. Pelienė-Venslovė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų