Pereiti į pagrindinį turinį

Žinomas modelis tapo ajurvedos konsultante

2016-04-05 14:20

Daugiau nei 10 metų modeliu dirbusi Eglė Terekaitė Indijoje baigė garsų ajurvedos institutą "Jiva" ir tapo oficialia tradicinės indų medicinos arba, dar kitaip vadinamojo gyvenimo mokslo konsultante.

Nuo 13 metų Niujorke, Milane, Paryžiuje, Londone, Tokijuje, Hamburge, Madride, Seule, Maniloje ir daugelyje kitų miestų modeliu dirbusi 26 metų Eglė ajurvedą pamilo prieš šešerius metus, kai jos rankose atsidūrė garsaus ajurvedos mokytojo, gydytojo, daktaro Partapo Chauhano knyga "Ajurveda. Mokslas apie gyvenimą ir sveikatą".

"Nuo to laiko daug mokiausi, gilinausi, praktikavau ir taikiau Ajurvedą savo gyvenime ir svajojau vieną dieną autentiškos ajurvedos mokytis pas geriausius mokytojus, – kalbėjo sąmoningumo keliu žengianti E.Terekaitė. – Su Dievo malone ir Lietuvos Ajurvedos Akademijos pagalba du kartus vykau į Indiją mokslams ir kovą įgijau Ajurvedos konsultantės vardą".

Ukmergėje gimusi, visą pasaulį išmaišiusi ir dabar su mylimuoju rusu Ivanu jo tėvynėje gyvenanti bei ajurvedos principų besilaikanti Eglė dėkinga geriausiems Ajurvedos gydytojams ir didžiausiems jos įkvėpėjams - gydytojui Partapui Chauhanui, gydytojui Kuldeepui Solanki ir gydytojui Keshavui Chauhanui.

"Negaliu nepaminėti ir Olego Torsunovo, Žilvino Užkuraičio, Anantaros Das ir Eglės Kauneckienės, – dėkojo už žinias bei įkvėpimą Eglė, o norintiems pažinti save, suprasti savo kūną, prigimtį nuoširdžiai siūlė konsultuotis. – Tūkstančius metų skaičiuojantis mokslas Ajurveda yra tarsi gyvenimo instrukcija palikta mums, žmonėms. Dažnai mes nesusivokiame savyje, nežinome kaip maitintis, kaip sveikatintis, kur ir kaip atrasti gyvenimo džiaugsmą. Ajurveda to moko. Moko pažinti kūną ir padeda suprasti, kad mes esame ne tik kūnas, bet ir protas, jausmai, ir, svarbiausia – siela. Kad būtume sveiki ir laimingi, visi šie aspektai turi būti harmonijoje."

Modeliu dirbusios Eglės niekada netraukė tik garsių kompanijų vardai, o ir dabar ji mielai renkasi natūralius, kokybiškus lietuvių dizainerių darbus.

"Mada suteikė galimybę pamatyti pasaulio, uždirbti ir tapti savarankiškai. Bet aš nesiekiau, kad mano motyvacija taptų pinigai, – sakė E.Terekaitė. – Niekada į mados pasaulį nežvelgiau materialistės akimis, nenorėjau būti tik pakaba, preke. Modelio darbas buvo galimybė keliauti ir pažinti pasaulį."

Eglė džiaugėsi, kad sveika gyvensena populiarėja visame pasaulyje.

"Net jei tai yra mada. Tačiau joga, ajurveda, sveikas gyvenimo būdas – puiki mada, – išgirdusi apie kitą – tuštybės, pripūstų lūpų, silikoninių krūtų madą Eglė linktelėjo galva. – Chemija gali išlyginti raukšles, bet sielos neišgydys, sveikatos ir laimės neatneš. Tiems žmonėms dažniausiai trūksta laimės, o tuštumą sieloje jie bando kompensuoti išoriniais dalykais. Žinoma, reikia harmonijos, mylėti, prižiūrėti ir savo kūną, bet pirmiausia investuokime į vidaus grožį, o po to natūraliai pradės švytėti visas žmogus."

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų