Vyriausybės vadovė sako, kad vadinamasis Pieno įstatymas bus tobulinamas toliau Pereiti į pagrindinį turinį

Vyriausybės vadovė sako, kad vadinamasis Pieno įstatymas bus tobulinamas toliau

2026-02-03 18:12
ELTOS inf.

Vyriausybės vadovė Inga Ruginienė žada toliau dirbti tobulinant vadinamąjį Pieno įstatymą, kuris didintų paskatas vietiniams pieno gamintojams bei užtikrintų smulkiųjų šio sektoriaus atstovų konkurencingumą.

Inga Ruginienė
Inga Ruginienė / A. Ufarto / ELTOS nuotr.

Tai premjerė kalbėjo antradienio susitikime su Žemės ūkio rūmų (ŽŪR) atstovais, pranešė Vyriausybės kanceliarija.

Susitikime taip pat aptartos žalio pieno supirkimo tendencijos ir reguliavimas, valstybės maisto rezervo formavimas.

„Lietuvai svarbu turėti stiprų nacionalinį žemės ir maisto ūkį, gerai išvystytą valstybės rezervo sistemą ir būti kuo savarankiškesnei apsirūpinant „nuo lauko iki stalo“. Maisto tarybai jau esu pavedusi suformuoti siūlymus, kaip patobulinti rezervo formavimą, paskatinant vietos ūkininkus, mažinant maisto eikvojimą ir kuo tikslingiau naudojant viešąsias lėšas“, – pranešime teigė I. Ruginienė.

Anot Vyriausybės kanceliarijos, taip pat aptarti miškų politikos ir kirtimų normos, pluoštinių kanapių produktų gamybos reguliavimo ir kiti klausimai.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų