B.Obama susitiko su G.W.Bushu Pereiti į pagrindinį turinį

B.Obama susitiko su G.W.Bushu

2008-11-11 11:41
B.Obama susitiko su G.W.Bushu
B.Obama susitiko su G.W.Bushu / AFP nuotr. Iš kairės: G.W.Bushas, L.Bush, M.Obama, B.Obama

Išrinktasis JAV prezidentas Barackas Obama pirmą kartą po pergalės rinkimuose Baltuosiuose rūmuose pirmadienį susitiko su kadenciją baigiančiu šalies vadovu George W.Bushu.

Abi pusės apie dvi valandas trukusį pokalbį pavadino draugišku ir produktyviu. Buvo atskleista keletas jų susitikimo detalių, tačiau kol kas nieko nepranešama apie pokalbį Irako, finansų krizės ir sklandaus valdžios perdavimo tema.

Pranešimuose teigiama esą B.Obama yra numatęs spręsti Gvantanamo kalėjimo klausimą. Pranešimuose nurodoma, kad naujojo šalies vadovo komanda jau dabar rengia planą, pagal kurį Gvantanamo kaliniai būtų paleisti arba iš Kuboje esančios karinės bazės pervežti į Jungtines Valstijas.

Būsimasis prezidentas jau anksčiau skelbė, kad, kai tik perims valdžią sausio 20 dieną, pakeis kai kuriuos George`o Busho administracijos nutarimus.

B.Obama į Baltuosius rūmus atvyko su žmona Michelle. Pirmoji šalies ponia Laura Bush aprodė M.Obamai apartamentus Baltuosiuose rūmuose, kuriuose ji su vyru ir vaikais gyvens ateinančius ketverius metus.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra