Šeštadienį Kaišiadorių rajone, Bačkonyse, Liberalų sąjūdžio taryba aptars Seimo rinkimų rezultatus ir kalbėsis apie liberalių jėgų telkimą.
Partijos pirmininkas Eligijus Masiulis ketina apžvelgti politinę padėtį, spalį vykusių Seimo rinkimų rezultatus pristatys rinkimų štabo vadovas Raimondas Imbrasas. Taryba taip pat ketina priimti pareiškimą dėl liberalių jėgų telkimo.
„Pareiškimu norime pakviesti liberalių jėgų politikus ar liberaliai mąstančius žmonės telktis, burtis į vieną stiprią politinę jėgą, kartu pabrėžiant, kad tai nereiškia mechaninio susijungimo su dabar egzistuojančiomis partijomis“, - tarybos posėdžio išvakarėse BNS sakė Liberalų sąjūdžio lyderis E.Masiulis.
Šiuo metu be Liberalų sąjūdžio, liberalais save laiko Vilniaus mero Artūro Zuoko vadovaujama partija „Taip“ ir buvusio Seimo vicepirmininko Algio Čapliko vadovaujama Liberalų ir centro sąjunga. Tačiau per parlamento rinkimus tik Liberalų sąjūdžiui pavyko įveikti 5 proc. rinkimų barjerą.
Spalį per Seimo rinkimus Liberalų sąjūdis gavo 8,57 proc. rinkėjų balsų. Naujos kadencijos parlamente jis turi dešimt vietų iš 141.
Naujausi komentarai