Lyderių kovoje triumfavo „Koralo“ vienuolikė

2015-07-27 13:10
Giedriaus Budgino nuotr.

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionato vienuoliktojo turo dėmesio centre buvo lyderių – uostamiesčio „Koralo“ ir Plungės „Babrungo“ akistata.

Po lygiai taškų turinčių komandų kovą netikėtai lengvai 3:0 laimėjo klaipėdiečiai. 24-ąją min. pirmą kartą svečių vartininką Tadą Aleksandravičių, kuris prieš tai spėjo atremti 11 m baudinį, nuginklavo Deivydas Peištaras. Šeimininkams žaisti dar lengviau tapo, kai baigiantis pirmajam kėliniui už paskutinės vilties pražangą iš aikštės buvo išvarytas plungiškių vartininkas.

„Koralas“ persvarą įtvirtino prasidėjus antrajam kėliniui – 52-ąją min. į baudos aikštelę įsiveržęs Giedrius Kšanas taikliai kirto į tolimąjį vartų kampą. Baigiantis susitikimui – 86-ąją min. kamuolį į tuščius vartus parideno Martynas Laučka – 3:0.

Klaipėdos „Saremos“ ir Kretingos „KKT“ susitikime buvo pasiektas vos vienas įvartis. Paskutiniąją pirmojo kėlinio minutę svečių tvirtovę rezultatyviai atakavo uostamiesčio ekipos narys Ramūnas Narvilas. Po pertraukos pasižymėti galėjo abiejų komandų futbolininkai, tačiau vartus sėkmingai gynė vartininkai arba atakuojančiųjų smūgiuotas kamuolys skriedavo pro šalį.

Kiek anksčiau 11-ojo turo rungtynes žaidusių Plikių „Klarksono-Sakuonos“ ir Klaipėdos „AGRpako-Sendvario“ vienuolikių varžybos baigėsi akivaizdžia plikiškių persvara 11:1 (3:0).

Vienerios rungtynės neįvyko. „Baltai“ nesulaukė autsaiderės – „Rosos“ ekipos, kuriai įskaitytas pralaimėjimas 0:3.

Po šių susitikimų komandų rikiuotė tokia: 1.„Koralas“ – 23 taškų (po 11 rungtynių); 2.„Sarema“ – 21 (11); 3.„Babrungas“ – 20 (11); 4.„Baltai“ – 20 (10); 5.„Klarksonas-Sakuona“ – 17 (11); 6.„KKT“ – 15 (10); 7.„AGRpakas-Sendvaris“ – 4 (11); 8.„Rosa“ – 1 (11).