Pirmoji G. Arlauskio vienuolikės pergalė Anglijos futbolo elito lygoje

2015-09-12 17:16
Evaldo Šemioto nuotr.

Pirmąją pergalę 2015-2016 metų sezono Anglijos futbolo pirmenybių ("Premier League") penktajame ture iškovojo po aštuonerių metų į šalies futbolo elitą sugrįžęs "Watford" klubas, kuriame vėl atsargoje liko vartininkas Giedrius Arlauskis.

Šeštadienį "Watford" futbolininkai namuose 1:0 (0:0) įveikė į šeštąją poziciją smuktelėjusią "Swansea City" (8 tšk.) ekipą ir su 6 taškais pakilo į dvyliktą vietą.

Pergalingą įvartį 59-ą minutę įmušė Odionas Ighalo (59 min.), o nuo 64 minutės šeimininkai žaidė be pašalinto iš aikštės Valono Behrami (64 min.).

Penktąją pergalę iš eilės iškovojo dvidešimties komandų turnyro lyderiai "Manchester City" (15 tšk.) futbolininkai, svečiuose 1:0 (0:0) įveikę į trečiąją poziciją smuktelėjusią "Crystal Palace" (9 tšk.) vienuolikę.

Vienintelio susitikimo įvarčio autoriumi tapo Kelechis Iheanacho (90 min.).

Trečią pergalę šeštadienį iškovojo ir į antrą vietą pakilo Londono "Arsenal" (10 tšk.) klubas, namuose 2:0 (1:0) nugalėjęs autsaidere tapusią "Stoke City" (2 tšk.) ekipą.

Po įvartį į svečių vartus įmušė Theo Walcottas (31 min.) ir Olivieris Giroudas (85 min.).

Šalies čempionas Londono "Chelsea" (4 taškai) klubas nukrito į šešioliktą vietą.

Kitų šeštadienį pasibaigusių, tačiau neskalbtų, rungtynių rezultatai:

"Norwich City" - "AFC Bournemouth"         3:1 (1:0)

"Norwich City" - Cameron Jerome (35 min.), Wesley Hoolahan (52 min.), Matt Jarvis (67 min.);

"AFC Bournemouth" - Steve Cook (81 min.)

"West Bromwich Albion" - "Southampton"     0:0

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20."Stoke City"             5 0 2 3  3:7   2

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai - po 4 įvarčius - Riyadas Mahrezas ("Leicester City"), Callumas Wilsonas ("AFC Bournemouth") ir Bafetimbis Gomisas ("Swansea City").