Sėkmingas taurės laimėtojų startas

2016-03-31 10:51
Vytauto Petriko nuotr.

Įspūdinga pergale A.Fokino taurės turnyrą pradėjo trofėjaus savininkai „Klaipėdos universiteto“ futbolininkai.

Jie savo pirmosiose rungtynėse 7:2 (2:2) sutriuškino antrąją nesėkmę patyrusią Klaipėdos „EDM statybos-Sendvario“ ekipą.

Įvykiai per pirmąsias 40 minučių (tiek turnyre trunka vienas kėlinys) nežadėjo tokio rezultato. Studentai du kartus buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, kai jų vartus rezultatyviai atakavo Tadas Jurkus (13 ir 40 min.). Dariaus Paldausko (17 min.) ir Audriaus Vitkausko (40 min.) įvarčiai nesuteikė varžovams malonumo kiek ilgiau džiaugtis persvara.

Antrojo kėlinio didvyriu tapo „Klaipėdos universiteto“ žaidėjas Karolis Kelpšas, įmušęs net keturis įvarčius (64, 71, 75, 77 min.) iš penkių. O rezultatą studentų naudai 42 min. persvėrė Jevgenijus Špakas.

Ketvirtadienį B grupėje susirems Plikių „Sakuonos-Plikių“ (3 taškai po 1 rungtynių) ir Klaipėdos „Baltų“ (dar nežaidė) ekipos.

A grupėje po pirmojo turo po 3 taškus turi Klaipėdos „Koralas“ ir „Sarema“, be taškų – Gargždų „Ąžuolas-Pramogos“ ir Kretingos „KKT“.

Balandžio 1 d. jėgas išmėgins lyderiai, o o balandžio 2 d. Gargžduose rungtyniaus „KKT“ ir „Ąžuolas-Pramogos“.