Šveicarai mačo pabaigoje išplėšė pergalę prieš Ekvadoro futbolininkus

2014-06-15 17:55

Sekmadienį pasaulio futbolo čempionate Brazilijoje kovas pradėjo ir E grupės komandos. Brazilijos mieste vykusios rungtynės tarp Šveicarijos ir Ekvadoro rinktinių baigėsi Ottmaro Hitzfeldo auklėtinių pergale 2:1. Šveicarai pergalingą įvartį įmušė pačioje mačo pabaigoje.

Mačą kur kas aktyviau pradėjo Ekvadoro futbolininkai. Šveicarai atlaikė varžovų spaudimą ir netrukus žaidimas išsilygino.

Vis dėlto pirmojo kėlinio viduryje Ekvadoro ekipai pavyko išsiveržti į priekį. Po baudos smūgio kamuolį galva į Šveicarijos rinktinės vartus nukreipė Enneras Valencia.

Praleidę įvartį, šveicarai sukruto, perėmė iniciatyvą ir ėmė atakuoti. Tačiau iki pertraukos O. Hitzfeldo auklėtiniams nuginkluoti Ekvadoro vartininko taip ir nepavyko. Komandos išėjo ilsėtis 1:0 pirmaujant Ekvadoro futbolininkams.

Tuoj po petraukos rezultatas tapo lygus 1:1. Šveicarams įvartį galva po kampinio pelnė pirmajame kėlinyje nerungtyniavęs puolėjas Admiras Mehmedi.

Rungtynių pabaigoje šveicarams pavyko išplėšti pergalę. 90+3 min. pergalingą įvartį jiems pelnė Haris Seferovičius - 2:1.

Šveicarija 2 - 1 Ekvadoras

22' [0 - 1] E.Valencia

48' [1 - 1] A.Mehmedi

90' [2 - 1] H.Seferovičius

Komandų starto sudėtys:

Šveicarija: Benaglio, Lichtsteiner, Von Bergen, Inler, Xhaka, Behrami, Rodriguez, Stocker, Drmic, Djourou, Shaqiri.

Ekvadoras: Dominguez, Guagua, Erazo, Paredes, Noboa, Montero, W.Ayovi, Caicedo, E.Valencia, A.Valencia, Gruezo.