Uostamiesčio komandos pirmajame etape nesuklupo

2016-01-28 15:14
KLFF nuotr.

Trečioji Klaipėdos komanda – „Nautica“ lengviausiai tarp visų uostamiesčio ekipų įveikė pirmąjį Lietuvos salės futbolo taurės turnyro pirmąjį etapą.

„Nauticos“ futbolininkai Mažeikiuose net 17:2 sutriuškino „Arimetro“ komandą. Po pirmojo kėlinio svečiai buvo priekyje 6:1.

Tarp nugalėtojų rezultatyvumu išsiskyrė 6 įvarčius įmušęs Deividas Lukošius. 3 kartus taikliai spyrė Maksimas Jegorovas, po 2 – Andrius Jotko, Vytas Kurmis, Aleksandras Nikolajenka, po 1 – Eduardas Smirnovas, Germanas Jezerskis.

Šeimininkams garbės įvarčius įmušė Kęstutis Lupeika ir Dalijus Vozbutas.

Kitos dvi pajūrio komandos iškovojo pergales „per kraujus“. „Klaipėdos universiteto“ penketukas rungtynėse su Telšių „Džiugu“, kurį įveikė 2:1, pergalingą įvartį įmušė likus žaisti 2 sekundes, o kitą uostamiesčio studentų ekipa – Klaipėdos universiteto SK (Sporto klubas) įveikė Naujosios Akmenės „Akmenę“ 6:5. Klaipėdiečiams stipriai svilo padai, nes svečiai įpusėjus antrajam kėliniui pirmavo 5:3. Pergalingą įvartį KUSK ekipa (Andrius Marcinkevičius) pasiekė, kai tiksėjo paskutinė minutė.

Pirmajame etape sužaistos visos 15 rungtynių.

Kelialapius į 2-ąją etapą kartu su klaipėdiečiais iškovojo Vilniaus „Setaltas", „Spartakas", „VGTU–Inžinerija", „Bekentas“, Kauno „Inkaras", „Vytis–Zenitas", Vievio „Vievio žiedas", Panevėžio „Baltija", Alytaus „Centras“, Utenos „Utenis", Radviliškio „Lokomotyvas“ ir Kaišiadorių „Savingė“.