A.Milevičiūtė universiados buriavimo regatoje užėmė 4-tą vietą

2011-08-21 15:09
A.Milevičiūtė universiados buriavimo regatoje užėmė 4-tą vietą / rs280.lt nuotr.

Per žingsnį nuo medalio Kinijoje vykstančios 26-osios vasaros universiados buriavimo regatoje liko Aušra Milevičiūtė, užėmusi ketvirtą vietą moterų "Laser Radial" jachtų klasėje (18 dalyvių).

Sekmadienį vykusiame finaliniame plaukime Lietuvos buriuotoja finišavo ketvirta ir, per dešimt įskaitinių plaukimų surinkusi 69 baudos taškus, 10 baudos taškų atsiliko nuo bronzą iškovojusios rusės Jevgenijos Kuznecovos, kuri sekmadienį finišavo ketvirta.

Čempionate pato ir finalinį plaukimą laimėjusi kinė Dongshuang Zhang (23 b. tšk.), sidabras atiteko Victoriai Jing Hua Chan (56 b. tšk.) iš Singapūro.
Burlentininkų (RS:X MEN, 15 atletų) varžybose startavęs Juozas Bernotas sekmadienį finaliniame plaukikme finišavo dešimtas ir galutinėje įskaitoje su 92 baudos taškais užėmė devintą vietą.

Aukso medalį iškovojo kinas Zhennanas Fangas (19 b. tšk.), sidabro - lenkas Lukaszas Grodzickis (24 b. tšk.), o bronza pasipuošė korėjietis Tae Hoonas Lee (43 baudos taškai).