Pirmasis į finalą įžengė "Žalgiris"

Vakar Kauno "Žalgirio" arenoje prasidėjo DNB Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės finalo ketverto turnyras. Pirmąjį pusfinalio mačą laimėjo ir į finalą pateko aikštės šeimininkai žalgiriečiai.

"Žalgirio" krepšininkai 87:73 nugalėjo "Kėdainių-Triobet" komandą ir šiandien kausis dėl pagrindinio trofėjaus. Kauniečių varžovas finale paaiškėjo vakar vėlai vakare po Prienų "Rūdupio" ir Pasvalio "Pieno žvaigždžių" ekipų dvikovos.

Lietuvos čempionai iškart perėmė iniciatyvą ir, įpusėjus pirmajam kėliniui, buvo priekyje – 15:5. Kėdainiečiai nenuleido rankų: antrajame kėlinyje Vido Ginevičiaus tritaškiu išlygino – 31:31. Intriga netrukus išblėso, nes "Žalgiris" laimėjo atkarpą 18:1 ir nutolo – 49:32.

Trečiajame kėlinyje "Kėdainiai-Triobet" buvo priartėję – 51:59, bet net atsipalaidavusi Kauno komanda jiems – per kietas riešutas. Ketvirtajame kėlinyje Tomas Delininkaitis, Milovanas Rakovičius, Sonny Weemsas ir Robertas Javtokas palaužė varžovus – 79:63.

Statistika

Kauno "Žalgiris"–"Kėdainiai-Triobet" 87:73 (25:16, 26:18, 13:17, 23:22). R.Javtokas (8 atkovoti kamuoliai) ir S.Weemsas po 15 taškų, M.Rakovičius 14, M.Kalnietis 13 (5 atkovoti kamuoliai)/E.Dimša 18 (7 atkovoti kamuoliai), P.Beliavičius 12 (4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai), V.Ginevičius 10.