„Shodan“ komandos jaunieji karatė kovotojai – vėl stipriausi Lietuvoje

2015-11-26 13:00

Tradicinėje vietoje – Kėdainiuose – surengtose Lietuvos kiokušin karatė moksleivių finalinėse varžybose vėl lygių nebuvo Klaipėdos „Shodan“ klubo auklėtiniams.

Jie šiose pirmenybėse triumfavo aštuntus metus iš eilės. Antrąją vietą užėmė Vilniaus „Ippon“ komandos nariai, trečiąją – Marijampolės „Tornado“ sportininkai.

Net 32 klaipėdiečiai tapo asmeninių varžybų prizininkais. Luko Kubiliaus vadovaujamo klubo vaikai, jaunučiai ir jauniai iškovojo 3 aukso, 9 sidabro ir 20 bronzos medalių.

Čempionų titulais galės didžiuotis Daniilas Grigorjevas, Viktorija Gulianova ir Gytis Ruzgys. Pastarasis uostamiesčio ekipos atletas pergalę šventė prestižiškiausioje jaunių svorio – per 75 kg – grupėje. G.Ruzgys įtikinamai įveikė visus keturis varžovus, o finalinę kovą klaipėdietis laimėjo pirma laiko.

Vicečempionų vardus iškovojo Ugnė Daukšaitė, Nojus Baranauskas, Erikas Dičius, Mindaugas Viščiūna, Gabrielė Zakaraitė, Titas Jankūnas, Sergejus Zemlianskis, Ainaras Butkus, Edgaras Malcius.

Bronzos medalius iškovojo Olegas Zemlianskis, Viktorija Zibarova, Marija Sekunda, Inas Šiurkus, Almantas Albrikas, Lukas Kalvaitis, Gintarė Šėdytė, Eimantas Kimėnas, Dojus Jankauskas, Armandas Rosas, Nedas Gvezdauskas, Eimantas Šarkauskas, Taironas Tilvikas, Žygimantas Šniaukas, Kornelija Klastaitytė, Gvidas Kantautas, Dominykas Sabeckis, Deividas Kaziulis, Neila Mažonytė ir Viktorija Kopninaitė.

Agurkų sostinėje varžėsi per 700 jaunųjų karatė kovotojų, o „Shodan“ pergalingo žygio nesustabdė sportininkai daugiau nei iš 40 klubų.

„Shodan“ vadovas L.Kubilius, žavėdamasis auklėtinių rezultatais, pasidžiaugė, kad, nepaisant augančios konkurencijos, Klaipėdos komandai pavyko išlaikyti aukštai iškeltą kartelę.

Šį savaitgalį net dešimt „Shodan“ kovotojų keliaus į Lenkijoje vyksiantį Europos jaunučių ir jaunimo čempionatą, kuriame stengsis garbingai atstovauti šaliai ir bandys laimėti Senojo žemyno titulų.