Lietuva - Rusija 80:88

2011-08-20 04:04
Lietuva - Rusija 80:88 / Gedimino Bartuškos nuotr.

Pirmas kėlinys

Pirmąjį kėlinį Lietuvos komanda pradėjo taikliu dvitaškiu, į kurį taip pat taikliu dvitaškiu atsako rusai.(2:2) Vėl du taškus pelno R.Kaukėnas. Prasižengia J.Valančiūnas, po to S.Jasaitis. Rusų ataka nepavyksta.

D.Lavrinovičių keičia P.Jankūnas. (6:7). Pirmus du taškus pelno S.Jasaitis. Simas čia pat ir prasižengia. Dvi baudas pataiko S.Kirilenka. Dar du į rusų krepšį pataiko R.Kaukėnas ir P.Jankūnas (14:11). Rusijos rinktinės minutės pertraukėlė.

Š.Jasikevičius pelno dar du rinktinės taškus.(18:17). Po to V.Fridzonas surengia rezultatyvią ataką, po kurios Rusijos komanda išsiveržia į priekį, tačiau rezultatą Lietuvos komandos naudai nusveria Š.Jasikevičus, tačiau čia pat prasižengia P.Jankūnas ir Rusijos komanda meta baudas (25:23).

Prasižengia Rusijos komanda. Baudas meta J.Valančiūnas. Nę vienas baudimas tikslo nepasiekia. Rusijos komanda atsako rezultatyvia ataka. (27:25).

Antras kėlinys

Pirmą kėlinio ataką rusai baigia nerezultatyviai. Pirmąjį rinktinės tritaškį pelno R.Kaukėnas, S.Monia atsako taip pat taikliu dvitaškiu. (32:30). Antrajame kėlinyje iniciatyvą į rankas Rusijos komandoje ima S.Kirilenka. (39:32). J.Valančiūnas pataiko baudo metimą. (40:32).

Prasižengia D.Lavrinovičius. K.Kemzūra paprašo minutės pertraukėlės. Po jos T.Mozgovas pelno du baudos metimus. (40:35). Ir atkovojusi kamuolį Rusijos komanda pelno dar du taškus. (40:37).

Paskutinę žaidimo atkarpą Rusijos komanda sužaidžia rezultatyviau (7:0). Lietuvius nuo rusų skiria vos vienas taškas. Lietuvos rinktinė surengia rezultatyvią ataką ir pelno du taškus, tačiau prasižengia gynyboje ir rusai pataiko abu baudo metimus. (42:41).

Gindamasis prasižengia T.Mozgovas. Du baudos metimus pataiko M.Petravičius (44:41). Puolime prasižengia J.Valančiūnas. Po to rusai persveria rezultatą savo naudai. Du taškus pelno V.Chriapa (44:47).

Lietuvos komandos minutės pertraukėlė.

Iki kėlinio pabaigos likus trims minutėms rusai pelno tirs taškus. (44:50). Gynyboje prasižengia lietuviai. Aikštėje pasirodo S.Jasaitis. S.Kirilenka pataiko vieną baudos metimą iš dviejų. (44:51). Po to šis krepšininkas pelno pražangą puolime. Kamuolys lietuvių rankose., tačiau ataka nepavyksta ir kamuolys atitenka rusams. Tolimu metimu atitrūkimą iki dešimties taškų didina Rusijos komanda. (44:54).

R.Kaukėnas meta baudo metimus. Abu tikslą pasiekia.(46:54).

Trečias kėlinys

Pirmuosius Lietuvos rinktinės taškus po didžiosios pertraukos pataiko R.Kaukėnas (48:54). T.Mozgovas į šią Lietuvos komandos ataką atsako taip pat dvitaškiu. Sėkmingai atakuoja vėl R.Kaukėnas, tačiau lietuviai prasižengia ir S.Kirilenka, pelnęs du taškus, meta vieną baudos metimą.(50:59).

Minutės pertraukėlė. Po jos T.Mozgovas Rusijos komandai pelno dar du taškus (50:61). Gynyboje prasižengia R.Kaukėnas. T.Mozgovas pataiko du baudos metimus. (52:63). V4l stringa Lietuvos rinktinės gynyba. Pražanga skiriama M.Pociui. S.Kirilenka nepataiko nė vieno baudos metimo.

T.Mozgovas pelno dar du taškus Rusijos rinktinei. Į tai Š.Jasikevičius atsako dėjimu į krepšį. T.Mozgovas prasižengia ir M.Petravičius pataiko vieną baudos metimą. (55:67).

Šeštasis iš penkiolikos Rusijos tritaškis pasiekia tikslą. S.Jasaitis taip pat atsako tritaškiu.(58:70).

J.Valančiūnas meta baudos metimus. Vieną pataiko, dar du taškus pelno D.Lavrinovičius (61:72).

D.Baltto minutės pertraukėlė likus kelioms sekundėms iki kėlinio pabaigso. Po jos nė viena komanda taškų nepelno.

Ketvirtas kėlinys

Pirmą kartą šiandieninėse rungtynėse pasirodo Tomas Delininkaitis. Š.Jasikevičius pelno du taškus ir priverčia prasižengti V.Fridzoną. Baudos metimai taiklūs (67:72). Po šio sėkmingo pasirodymo T.Delininkatis pataiko tritaškį. Mūsų komanda nuo rusų atsilieka tik dviem taškais (70:72).

Rusijos komanda surengia sėkmingą ataką. (70:74). Dar du taškus į Lietuvos rinktinės sąskaitą įsirašo Š.Jasikevičius (72:74). Kamuolį atkovoja P.Jankūnas, tačiau ataka pasibaigia nesėkmingai.

Prie savo krepšio prasižengia. A.Švedas pataiko vieną tašką.(72:75). Likus penkioms minutėms V.Švedas pelno dar du taškus. M.Lukauskis pelno tris taškus (75:77).

Liko žaisti 4,5 minutės.

S.Bykovas meta baudos metimus, po kurių jis pats prasižengia pataikęs tik vieną.(75:78). A. Švedas pelno dar du taškus savo komandai (77:82).

Likus kiek daugiau kaip dviem minutėms iki finalinės sirenos tritaškio nepavyksta pelnyti T.Delininkaičiui.

Su kamuoliu A.Švedas. Metimas iš dviejų taškų zonos taiklus. (77:84). Vieno baudos metimo neptaiko J.Valančiūnas, tačiau jam pavyksta atkovoti kamuolį, kurį Lietuvos rinktinė iškart praranda. Du baudos metimus pataiko S.Bykovas (78:86).

K.Kemzūra paprašo minutės pertraukėlės. Po jo J.Valančiūnas pataiko du baudos metimus. (80:86). Prasižengia T.Delininkaitis. A.Švedas pataiko abu baudos metimus.(80:88)