Nenugalima jėga: įsibėgėję ukrainiečiai nubloškė Italijos rinktinę

2022-09-05 21:02
basketnews.lt

Europos čempionate Ukrainos rinktinė nuskynė trečiąją pergalę paeiliui. Ukrainiečiai C grupės rungtynėse Milane 84:73 (16:21, 22:21, 19:15, 27:16) patiesė Italijos (1-2) atstovus.

FIBA nuotr.

Antrajame kėlinyje dviženklį pranašumą (36:26) iššvaisčiusi Italija pradėjo byrėti per lemiamą kėlinį. Issufas Sanonas inicijavo spurtą 11:2, o užsivedę ukrainiečiai likus 4 minutes įgijo 11 taškų persvarą (70:59).

Po minutės Stefano Tonutas dvitaškiu švelnino rezultatą (64:72), tačiau kertiniu momentu tolimą metimą smeigė Sviatoslavas Mykhailiukas, o Bohdanas Blyzniukas ir Ivanas Tkačenko pridėjo po dvitaškį, kurie leido Ukrainai labiau atsikvėpti (79:66).

Tiksint paskutinėms 2 minutėms italai dar bandė desperatiškai gelbėtis, bet jiems nebepavyko išvengti antrosios nesėkmės.

Ukrainiečių gretose spindėjo Mykhailiukas, kuris per 30 minučių surinko 25 taškus (6/12 dvit., 3/6 trit., 4/6 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, klaidą bei 23 naudingumo balus.

Buvęs „Šiaulių-7bet“ legionierius Sanonas per 14 minučių atriekė 17 taškų (5/6 dvit., 1/5 trit., 4/5 baud.).

Italus bandė gelbėti Achille Polonara. Jis per 33 minutes irgi pelnė 17 taškų (3/5 dvit., 2/6 trit., 5/7 baud.), sugriebė 7 atkovotus kamuolius bei surinko 18 naudingumo balų.

C grupėjė be pralaimėjimų žengia ir Graikija (3-0).