"Unicaja" su dviem lietuviais patiesė L.Kleizos atstovaujamą "Fenerbahce Ulker" klubą

2014-01-17 20:19 diena.lt inf.
AFP nuotr.

Antrąją pergalę trečiosiose ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro "Top 16" etapo E grupės rungtynėse iškovojo Malagos "Unicaja" (Ispanija) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Domantu Saboniu.

Po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinuko "Unicaja" krepšininkai penktadienį namuose 89:75 (19:19, 18:20, 25:27, 27:9) nugalėjo trečiąją nesėkmę iš eilės patyrusį Lino Kleizos Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubą ir pakilo į trečiąją poziciją.

D.Sabonis šįsyk visą susitikimą stebėjo nuo atsarginių suolelio, o pusseptintos minutės (6:26) aikštėje praleidęs M.Kuzminskas šeimininkams pelnė 2 taškus, perėmė 1 kamuolį bei kartą suklydo. Puolėjas iš Lietuvos prametė tritaškį ir pataikė 1 dvitaškį iš 3.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Zoranas Dragičius, 12 - Ryanas Toolsonas, 11 - Carlosas Suarezas, 10 - Vladimiras Štimacas.

L.Kleiza į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 26 minutes lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 6 bei visus 4 dvitaškius metimus.

19 taškų pralaimėjusiems pelnė Melihas Mahmutoglou, 16 - Bo McCalebbas.

E grupėje pirmauja visus tris susitikimus laimėję "FC Barcelona" (Ispanija) krepšininkai.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. "FC Barcelona" (Ispanija)                 3  0  241:210
2. Atėnų "Panathinaikos" (Graikija)          2  0  145:121
3. Malagos "Unicaja" (Ispanija)              2  1  242:240
4. Milano "EA7 Emporio Armani" (Italija)     1  1  138:124
5. Vitorijos "Laboral Kutxa" (Ispanija)      1  1  157:151
6. Pirėjo "Olympiacos" (Graikija)            1  2  218:244
7. Stambulo "Anadolu Efes" (Turkija)         0  2  137:158
8. Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija)     0  3  230:260

Į atkrintamąsias varžybas pateks keturios geriausios F grupės komandos.