Pereiti į pagrindinį turinį

Atsargiai norėkite – traukos dėsnis padeda išpildyti svajones

2013-10-01 14:30 diena.lt inf.
Shutterstock nuotr.

Dažnai sakoma, kad reikia atsargiai norėti, nes norai ima ir išsipildo. Kartais užtenka kažko labai panorėti, pasitaikius tinkamai akimirkai žengti lemtingą žingsnį ir senas troškimas tampa realybe. Būna ir priešingai, ilgai brandinta svajonė taip ir lieka svajone, kuri niekada neišsipildo. Ką daryti, kad mūsų norai taptų realybe? Kaip įvaldyti traukos dėsnį ir prisivilioti savo laimę?

Žinomas Lietuvoje lektorius Algirdas Karalius sako, kad daug žmonių skaito motyvacinę literatūrą, žiūri motyvacinius filmus, vienas žymiausių ir šiuo metu populiariausių - „The secret“ (liet. Paslaptis). Šiuo pavadinimu sukurtas filmas, išleista knyga. Pagrindinė filmo ir knygos idėja, kad tai, apie ką svajoji, turi išsipildyti, teigiami dalykai pritraukia teigiamus dalykus, o neigiami – neigiamus.

„Žmonės perskaitę knygą ar pažiūrėję filmą galvojo, kad vadovaujantis tokia aksioma nereikia nieko daryti, užtenka pagalvoti ir visi troškimai stebuklingai išsipildo. Taip toli gražu nėra. Tyčia, o gal netyčia bestselerio kūrėjai pagrindinės idėjos, kaip veikia traukos dėsnis neatskleidė, todėl man pasidarė įdomu sužinoti, kodėl?“, - pasakojo Algirdas Karalius, kuris nuodugniai ėmė domėtis ir tyrinėti traukos dėsnio veikimo principus.

Kaip nugalėti vidinį sabotažą?

Įgytos žinos padėjo profesionaliam motyvacinių seminarų vedėjui sukurti seminarą, kuris griautų mitus ir būtų skirtas tiems žmonėms, kurie orientuoti į rezultatus: siekia laimės, finansinės sėkmės, trokšta įgyvendinti savo sumanymus. „Mano seminaras „Traukos dėsnis“ skirtas gyvenimu besidžiaugiantiems žmonėms, kurie yra gyvenime daug nuveikę, pasiekę, bet nori dar daugiau. Laukiu tų, kuriems kyla klausimų, kurie susiduria su situacija, jog kažką daro, bet rezultato vis nesimato. Seminare išmokysiu kaip nugalėti vidinį sabotažą, įveikti visas vidines kliūtis, kurios sulaiko nuo sėkmės. Pagrindinė idėja yra ta, kad mūsų mintys formuoja mūsų jausmus, o jausmai veda rezultato link. Tad, pirmiausia reikia tinkamai susidėlioti mintis, kurios 95 proc. laiko veikia automatiškai. Tinkamai perprogramavus savo pasąmonę, net tuomet kai įtemptai nemąstome apie savo siekius, mūsų mintys trauktų gerus dalykus“, - pagrindinę seminaro idėją išdėstė Algirdas Karalius pridurdamas, kad traukos dėsnio įvaldymui nereikia valios pastangų, nejaučiama jokia įtampa, užtenka pasitelkti vaizduotę ir geri dalykai patys anksčiau ar vėliau ateis.

Seminaras padėjo pritraukti kolegę ir susikurti darbo vietą

Socialinei pedagogei Ilonai Atkočaitienei teko dalyvauti Algirdo Karaliaus vedamame seminare „Paslaptis“. Anot moters, tai buvo pirmoji jos pažintis su lektoriumi, kuri paliko neišdildomus įspūdžius, nes seminare buvo ir rimtai kalbama, ir juokaujama.

„Jei žmogus domisi psichologija, bet kokia tokio pobūdžio informacija atrodo patraukli. Seminare sužinojau, kad reikia aiškiai įsivardyti, ko nori, tuo tikėti ir imtis priemonių, kad savo idėją įgyvendintum, o ne tik apie tai kalbėti. Kaip jautiesi, taip ir mąstai, kaip mąstai, taip ir jautiesi, atitinkamus veiksmus darai. Aš visada turėjau svajonę pati sau susikurti papildomą darbo vietą, turėti komandą, su kuria galėčiau įgyvendinti įvairiausius sumanymus. Vieno seminaro metu toks žmogus atsirado, po pažinties su juo kartu sukūrėme savo veiklą. Daugelis žmonių visko nori čia ir dabar, neturi kantrybės laukti, mano patirtis parodė, kad reikia nuolatos analizuoti situacijas, tikėti savo svajonėmis, pamatyti galimybes ir jas ,,paimti“. Jei tiki tuo, ką darai, tuomet tavimi patiki ir kiti“, -  sakė seminarą apie traukos dėsnį išklausiusi Ilona Atkočaitienė, kuri veda mokymus tėvų grupėms, vaikams, konsultuoja šeimas savo įkurtoje įstaigoje.

Algirdo Karaliaus teigimu, naujajame seminare jis pateiks dar negirdėtas idėjas, pamokys kaip išvengti klaidų, papasakos, kas nepavyko traukos dėsnį taikiusiems žmonėms ir kodėl ši metodika jiems nesuveikė. „Žmonės, kurie viską apie gyvenimą išmoko vaikystėje, yra negatyvūs, pesimistiški turėtų pasilikti namuose. Laukiame tik tų, kurie nori motyvacijos, gerų emocijų kupino seminaro“, - sakė Algirdas Karalius.

 

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų