„Man atrodo, kad pasirinkimas nesiskiepyti galėtų lemti žmogaus prisiėmimą atsakomybės ir už testo kainą. Tai yra kaina, kurią žmogus sumoka už savo pasirinkimą nesaugoti kitų žmonių ir savo aplinkos – ne tik savęs paties“, – „Žinių radijui“ teigė ministrė, pridurdama, kad savo ruožtu darbdaviai turi pareigą užtikrinti saugią darbo aplinką.
„Yra labai aiškus signalas iš Vyriausybės – mes turime skiepytis, mums reikia skiepytis vardan savęs ir vardan saugios aplinkos savo artimiesiems ir savo kolegoms (...). Darbdavys turi kurti saugią aplinką savo darbuotojams“, – pridūrė M. Navickienė.
Man atrodo, kad pasirinkimas nesiskiepyti galėtų lemti žmogaus prisiėmimą atsakomybės ir už testo kainą. Tai yra kaina, kurią žmogus sumoka už savo pasirinkimą nesaugoti kitų žmonių.
Akcentuodama skiepijimosi naudą ir būtinybę, ministrė užsiminė ir apie savaitgalį viešojoje erdvėje ažiotažą sukėlusią Advokatų tarybos pirmininko Igno Vėgėlės kalbą, kurioje jis kritikavo galimybių pasą, Pasaulio sveikatos organizaciją bei valstybės taikomus ribojimus pandemijos metu. M. Navickienė akcentavo, kad teisininko pasisakymą, kuriame buvo keltos abejonės valstybės vedama politika skiepų nuo COVID-19 atžvilgiu, palydėjo aštuonių žmonių mirtys nuo koronaviruso. Ministrės teigimu, visi jie nebuvo paskiepyti.
„Mes turėjome įvairių pamąstymų ir kalbų iš profesorių ar atsakingų profesijų luomo atstovų... Pasižiūrėjau, kad tądien – tai kalbai vykstant – aštuoni žmonės numirė nuo COVID-19, ir jie visi buvo nesiskiepiję. Man atrodo, kad čia yra esminis dalykas. Mes neturime ir negalime leisti patirti daugiau mirčių ar turėti daugiau susirgimų ir jų padarinių“, – apibendrino M. Navickienė.
Naujausi komentarai