„Šiuolaikinės meno erdvės tampa vis populiaresnės ir suburia vilniečius bei miesto svečius. MO muziejus – viena ryškiausių sostinės meno erdvių, kurią lanko parodų, kino gerbėjai, joje organizuojami įvairūs koncertai, edukacijos ir susitikimai. Ši vieta vilniečiams, o ir lankytojams, atvykusiems iš kitų Lietuvos miestų bei užsienio, jau puikiai atpažįstama. Todėl nuo šiol „MO muziejaus“ pavadinimą turės ir šalia esančios viešojo transporto stotelės“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Viešojo transporto departamento vadovė Loreta Levulytė.
„MO muziejaus“ pavadinimas pakeis Pylimo gatvėje esančių viešojo transporto stotelių pavadinimą – „Trakų“. Beje, šis pavadinimas iš miesto viešojo transporto žemėlapio nedingsta – taip pavadinta stotelė yra J. Basanavičiaus gatvėje. Dar anksčiau „MO muziejaus“ stotelė turėjo „Lietuvos“ vardą dėl šalia esančio tokio pat pavadinimo kino teatro.
„Labai džiaugiamės šiuo sprendimu. Stotelės pavadinimas MO muziejaus vardu žymi simbolinę vietą mieste. Tai vilniečių ir miesto svečių susitikimų ir kokybiško laisvalaikio vieta. Anksčiau tai buvo kino teatras „Lietuva“, o dabar – „MO muziejus“, – priduria Milda Ivanauskienė, MO muziejaus direktorė.
Stotelėse „MO muziejus“ kaip įprastai stos 1G, 11, 53, 88 maršrutų autobusai ir 1, 2, 7, 20 maršrutų troleibusai.
Vilniaus mieste iš viso yra apie 1 260 viešojo transporto stotelių, o visame viešojo transporto tinkle, kuris apima Vilniaus ir Trakų savivaldybes, – 1 380 stotelių. Jų pavadinimai padeda orientuotis mieste, todėl dažniausiai siejami su šalia esančiais objektais ir statiniais, su garsių veikėjų, gyvenamųjų vietovių, miesto dalių, kvartalų, gatvių, aikščių vardais.
Naujausi komentarai