Vilniaus plaukimo maratonas pritraukė 700 plaukikų

2024-08-25 17:40 diena.lt inf.

Žaliuosiuose ežeruose sekmadienį organizuotame Vilniaus plaukimo maratone dalyvavo 700 plaukikų, įveikę 1,5 km, 5 km ir 10 km distancijas, skelbia maratono organizatoriai Lietuvos plaukimo federacija ir „Swim Vilnius“.

D. Labučio/ELTOS nuotr.

Ilgo nuotolio atvirų vandenų plaukimo Lietuvos čempionais 10 km distancijoje tapo praeitų metų rekordininkas Džiugas Miškinis, taip pat Emilija Vasiljevaitė. Antrąją vietą laimėjo Pijus Guvenius, Augustė Rakitinaitė, trečioji vieta atiteko Jokūbui Tijūnoniui, Livetai Letukaitei.

1,5 km, 5 km bei 10 km distancijas įveikė prieš pusmetį plaukti išmokę projekto „Plaukti gali visi” dalyviai – Laima Bieliauskaitė, Asta Bizevičienė, Eglė Balčiūnaitė, Nerijus Venckus, Remigijus Burneika ir Matas Daunys.

Vilniaus plaukimo maratono šūkis „Plaukti gali visi” penktus metus iš eilės kviečia ne tik profesionalus, bet ir mėgėjus įveikti norimas distancijas.