Ji teigė, kad konkrečių įtariamųjų įvardyti negalinti. Tuo tarpu Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS patvirtino, kad trečiadienį buvo atlikta krata pas mitingą prie Seimo organizavusią Astrą Genovaitę Astrauskaitę.
Jos statuso byloje pareigūnai neįvardija.
„Taip, pas proceso dalyvį buvo atlikta krata“, – BNS sakė E. Martinonienė, tačiau neįvardijo, pas ką buvo atlikta krata.
Su A. G. Astrauskaite BNS susisiekti nepavyko. Jai atstovaujantis advokato padėjėjas Kęstutis Skrebys moters statuso riaušių byloje taip pat nekomentavo.
Nukentėjusiais byloje pripažinti 27 asmenys, du iš jų Seimo nariai.
Viešojo saugumo tarnyba (VST), Vilniaus teritorinė ligonių kasa, „Sodra“, Seimo kanceliarija ir Vilniaus apskrities vyriausiasis komisariatas byloje dalyvaus kaip civiliniai ieškovai. Iš viso iš kaltųjų jie bandys išreikalauti per 90 tūkst. eurų.
VST patyrė per 42 tūkst. eurų nuostolių, „Sodra“ pateikė 12,3 tūkst. eurų ieškinį, policija – apie 36 tūkst. eurų ieškinį, Seimas žalą įvertino 500 eurų.
Riaušės prie parlamento rūmų Vilniuje kilo rugpjūčio 10-osios vakarą po mitingo prieš Vyriausybės ribojimus, skirtus imuniteto nuo koronaviruso neturintiems ir nesitestuojantiems žmonėms.
Vilniaus miesto apylinkės teismas paliko galioti 370 eurų baudą rugpjūtį mitingą prie Seimo organizavusiai mokytojai A. G. Astrauskaitei.
Šis tūkstantinis mitingas prieš Vyriausybės planuojamus ribojimų imuniteto koronavirusui neturintiems ar nesitestuojantiems žmonėms vakare peraugo į riaušes. Pasibaigus Seimo posėdžiui dalis protestuotojų užtvėrė išėjimus iš parlamento rūmų bei išvažiavimą iš vidinio kiemo. Prieš užblokavusius protestuotojus policija panaudojo ašarines dujas.
Aktyvi protestuotoja prieš koronaviruso pandemijos valdymą A. G. Astrauskaitė administracinėn atsakomybėn buvo patraukta už ryte ir popiet vykusio mitingo padarinius.
Naujausi komentarai