Motinos drąsa: moteris nepabūgo vaikelį apsivijusios gyvatės Pereiti į pagrindinį turinį

Motinos drąsa: moteris nepabūgo vaikelį apsivijusios gyvatės

2013-01-07 15:46
Motinos drąsa: moteris nepabūgo vaikelį apsivijusios gyvatės
Motinos drąsa: moteris nepabūgo vaikelį apsivijusios gyvatės / Shutterstock nuotr.

Vieną rytą jauna motina pabudo nuo neįprasto katės miaukimo. Vos pramerkusi akis, moteris išvydo siaubingą vaizdą - aplink jos 2 metukų dukrą apsivijusį beveik 2 metrų ilgio pitoną.

„Pamaniau, kad sapnuoju košmarą, tačiau netrukus supratau, kad tai - ne sapnas“, - kalbėjo 22 metų Tess Guthrie iš Velso (Didžioji Britanija).

T. Guthrie iš karto šoko prie dukros, griebė pitonui už galvos ir bandė jį atitraukti nuo miegančios dukrelės. Tačiau gyvatė nepasidavė, ji net tris kartus įgėlė drąsiai motinai ir miegančiai mažylei.

Nepaisant įkandimų, T. Guthrie sugebėjo atplėšti gyvatę, paskambinti greitajai medicinos pagalbai ir gyvačių gaudytojams.

Manoma, kad gyvatė namuose gyveno net kelias dienas. Pasak ekspertų, pitonas turbūt nenorėjo nuskriausti vaikelio, o tik bandė pažinti aplinką.

T. Guthrie pareikalavo, kad gyvatė nebūtų nužudyta, o tiesiog paleista į laukinę gamtą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra