Kaune policijos pareigūnai ir vėl aiškinasi, kas pamiršo susimokėti už kvepalus Pereiti į pagrindinį turinį

Kaune policijos pareigūnai ir vėl aiškinasi, kas pamiršo susimokėti už kvepalus

2022-07-22 14:59 diena.lt inf.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės.

Kaip praneša policija, liepos 9 d. apie 20.15 val. Kaune, Islandijos plente, iš parduotuvės pavogta kvepalų pakuotė. Padaryta turtinė žala siekia beveik 250 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.

Gyventojų, atpažįstančių nuotraukoje užfiksuotą asmenį, žinančių jo buvimo vietą ar galinčių suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašoma kreiptis į pareigūnus telefonu 8 700 606 76 arba el. paštu [email protected].

Už vagystę gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra