Policija pateikė naujausią informaciją apie incidentą, kai Kauno meras partrenkė vyrą Pereiti į pagrindinį turinį

Policija pateikė naujausią informaciją apie incidentą, kai Kauno meras partrenkė vyrą

2025-07-07 16:43
„Kauno dienos“, BNS, ELTOS inf.

Birželio 30 dieną Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis patrenkė pėsčiųjų perėjoje ėjusį vyrą, kuris tą pačią dieną iš gydymo įstaigos buvo išleistas gydytis į namus. Policija šį pirmadienį pateikė naujausią informaciją apie tyrimą. 

Anot Kauno policijos pranešimo, ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus išvadas apie nukentėjusiojo sveikatos sutrikdymo mastą – nustatytas nesunkus sveikatos sutrikdymas.

„(...) administracinė teisena nutraukiama ir pradedamas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 281 straipsnio 1 dalį – dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo“, – teigiama pranešime.

Už tai numatyta viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės 2-ojo skyriaus prokurorai.

Kaune per perėją ėjusį vyrą automobiliu partrenkęs Kauno meras V. Matijošaitis teigė atsiprašęs nukentėjusiojo. Jis tvirtino važiavęs lėtai, tačiau persirikiuojant, pėsčiojo nepastebėjo.

„Po eismo įvykio pirmiausia paklausiau nukentėjusio, kaip jis jaučiasi, ar galiu padėti atsistoti, tačiau jis atsakė, kad atsistos pats. Tą padaręs paėjo kiek toliau į kelkraštį. Greta stovėjusio kito vyriškio paprašiau, kad iškviestų greitąją pagalbą. Nukentėjusiojo nuoširdžiai atsiprašiau, jo kontaktus turiu ir jei jis liks gydymo įstaigoje, būtinai aplankysiu“, – Kauno miesto savivaldybės atstovo atsiųstame komentare buvo cituojamas V. Matijošaitis.

Policija skelbė, kad birželio 30 dieną, vidurdienį, Pramonės prospekte, pėsčiųjų perėjoje, automobilis „Rolls Royce Wraith“, vairuojamas blaivaus 68 metų Kauno miesto mero, nepraleido pėsčiojo (gim. 1999 m.) ir jį partrenkė.

Po įvykio buvo pradėta administracinė teisena.

Kaip rašė BNS, 2018-ųjų žiemą V. Matijošaitis taip pat buvo partrenkęs aštuoniasdešimtmetį vyrą ties pėsčiųjų perėja Šv. Gertrūdos gatvėje, asmens patirti sužalojimai nebuvo sunkūs.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų