Pereiti į pagrindinį turinį

Rimkuose iš žemės prasiveržė šaltinis

2012-11-20 15:58
Rimkuose iš žemės prasiveržė šaltinis
Rimkuose iš žemės prasiveržė šaltinis / Vytauto Petriko nuotr.

Rimkų gatvėje atsivėrė gyvybės šaltinis – galėtų pagalvoti prašalaitis, išvydęs iš žemės srūvantį vandenį. Vietos gyventojai žvelgė pragmatiškiau – manė, kad prakiuro senojo vandentiekio vamzdis. Tačiau paaiškėjo, kad problemų kelia nebenaudojama lietaus nuotekų sistema.

Vanduo iš žemės gelmių pradėjo bėgti prieš porą savaičių ties Rimkų gatvės 25 namu.

„Prieš tai kurį laiką lijo. Pastebėjau, kad teka vanduo. Nieko blogo nepagalvojau. Tačiau kitą rytą žiūriu, kad vanduo bėga, nors jau seniai nebelyja. Nedidelė srovė, bet vis tiek kažkas ne taip“, – pasakojo Rimkų gatvės gyventoja Svetlana Novochackaja.

Klaipėdietei keista, kad niekas jau kelias savaites neišsprendžia šios problemos.

„Labai nepatogu. Mūsų keliukas neasfaltuotas. Susidaro didžiausios pelkės. Kemsynai. Juokiamės, kad prie namo teks fontaną įsirengti “, – pasakojo S.Novochackaja.

Pasak klaipėdietės, iš pradžių ji pamanė, kad trūko senojo vandentiekio vamzdis. Anksčiau Rimkų gatvės gyventojams jis buvo tiekiamas iš vadinamojo vandens bokšto.

S.Novochackaja apie tekantį vandenį pranešė įmonei „Klaipėdos vanduo“. Šios atstovai atvyko į įvyko vietą.

„Įtarėme, kad įvyko vandentiekio avarija. Atkasėme iki tekėjimo vietos. Radome nebenaudojamus, užaklintus lietaus nuotekų tinklus. Prieš tai lijo, vanduo subėgo į šulinį ir pradėjo tekėti“, – komentavo įmonės „Klaipėdos vanduo“ dispečerinės vadovas Marius Martinaitis.

Pasak jo, kadangi šie lietaus nuotekų tinklai nebenaudojami, vėl užkasta. Informacija apie situaciją buvo perduota Klaipėdos savivaldybei. Jos darbuotojai taip pat vyko į Rimkų gatvę.

„Apžiūrėjome: vanduo nedidele srove bėga“, – tvirtino Klaipėdos savivaldybės Miesto priežiūros poskyrio vyriausioji specialistė Alma Montvilienė.

Specialistės teigimu, kam priklauso senoji lietaus nuotekų sistema, neaišku. Ieškoma jos savininkų. Šis procesas gali užtrukti.

„Nieko negalima daryti, kol nerasime savininko. Kas bus, jei kažko imsimės, o jis atsiras. Jei savininkas neatsiras, šis turtas bus pripažintas bešeimininkiu. Tada jau bus sprendžiama, ką toliau daryti“, – teigė A.Montvilienė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų