Nors ir plušėjo per naktis, verslininkai įvykdė savivaldybės iškeltus reikalavimus ir galės dirbti paplūdimiuose.
Komisija šią savaitę patikrino, kaip verslininkai įgyvendino savo pažadus, nes tai jie turėjo padaryti iki gegužės 1-osios.
„Trims įmonėms priekaištų neturime, o viena kol kas dar nesugebėjo įvykdyti savo įsipareigojimų, kuriuos prisiėmė, kad laimėtų konkursą ir galėtų verslu užsiimti paplūdimiuose. Komisija spręs, ką daryti“, - teigė komisijos pirmininkė, Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Alina Velykienė.
Šiemet Klaipėdoje pirmą kartą buvo organizuotas konkursas išrinkti verslininkus, kurie už atitinkamas investicijas į paplūdimius juose galėtų dirbti.
Verslininkai įsipareigojo įrengti vaikų žaidimo aikšteles, sporto aikštynus, pastatyti tualetų ir dušų, daiktų saugojimo kamerų, dviračių stovų, estetiškus kavinių paviljonus, teikti poilsio reikmenų nuomos paslaugas.
Jų įsipareigojimų suma – beveik 1,5 mln. litų. Tiek jie į paplūdimių infrastruktūrą galės investuoti per penkerius metus.
Nors kavinės paplūdimiuose jau pastatytos, verslininkai yra nusipirkę licencijas prekiauti alkoholiniais gėrimais, tačiau jos dar neveikia, nes pliažuose kol kas nėra daug žmonių.
Verslininkai jau anksčiau skundėsi, kad savivaldybės nustatytas terminas kavines pastatyti iki gegužės 1-osios jiems atneš tik nuostolių, nes realiai sezonas prasideda birželio viduryje.
Savivaldybės atstovai atkirto, jog tokia data neišlaužta iš piršto, nes esą mieto taryba yra patvirtinusi, jog vasaros sezonas Klaipėdoje trunka nuo gegužės 1-osios iki spalio 2 dienos.
Naujausi komentarai