Pranešta apie galimas riaušes Pravieniškėse – pareigūnai atlieka kratas Pereiti į pagrindinį turinį

Pranešta apie galimas riaušes Pravieniškėse – pareigūnai atlieka kratas

2018-08-28 07:02
BNS inf.

Antradienį gavus pranešimą apie galinčias kilti riaušes Pravieniškių pataisos namuose vykdomos prevencinės priemonės, pranešė Kalėjimų departamentas.

Pranešta apie galimas riaušes Pravieniškėse – pareigūnai atlieka kratas
Pranešta apie galimas riaušes Pravieniškėse – pareigūnai atlieka kratas / Kalėjimų departamento nuotr.

Antradienį ryte Bendruoju pagalbos centro telefonu SMS žinute buvo gautas Pravieniškių pataisos namų-atviros kolonijos nuteistųjų pranešimas dėl galimų riaušių Pravieniškių pataisos namuose.

Kalėjimų departamentas praneša patikslinęs bendradarbiavimo su Viešojo saugumo tarnyba plane numatytus veiksmus, skirtus riaušių prevencijai ir viešosios tvarkos užtikrinimui.

13 val. duomenimis, nuteistieji, galintys konfliktuoti, izoliuoti. Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai padeda vykdyti išorės ir vidaus apsaugą.

Apie 16 val. pranešta, kad nuteistųjų priežiūra vyksta įprastai, situacija stabili.

Pataisos pareigūnai atlieka kratas, tikrindami, ar nuteistieji neturi draudžiamų daiktų. Šiuo metu rasti 4 mobiliojo ryšio telefonai, 10 litrų raugo ir keletas savadarbių duriančių pjaunančių daiktų.

Prevencinės priemonės bus tęsiamos dar kelias dienas, BNS sakė Kalėjimų departamento atstovė Simona Banėnienė.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra