„Šio įstatymo pirmas tikslas yra atsakingas išteklių valdymas. Tik antras elementas yra epidemiologinis – netiesioginis paskatinimas skiepytis. Tai yra principinis momentas. Tai yra principinis momentas, ar mes ir kitais klausimais ruošiamės žiūrėti taip į išteklių valdymą sveikatos apsaugos sistemoje ir kitur. Tai yra atsakingas požiūris į mokesčių mokėtojų pinigus“, – LRT radijui sakė A. Dulkys.
Ministras dar kartą skeptiškai įvertino ir prezidento vyriausiosios patarėjos Irenos Segalovičienės teiginius, kad nepasiskiepiję nuo COVID-19 asmenys yra nekalti, nes yra suklaidinti dezinformacijos. A. Dulkio teigimu, ne dezinformacija, bet aukšto rango politikų dviprasmiškos žinutės apie krizės valdymą kelia daugiausiai problemų šiuo metu.
Tai yra atsakingas požiūris į mokesčių mokėtojų pinigus.
„Tikrąją dezinformaciją mes pakankamai gerai atskiriame. Jos nesureikšminkime. Man atrodo, yra nedidelė dalis žmonių, kurie pasimauna ant elementarios dezinformacijos. Bėda yra dviprasmiškų žinučių ir poteksčių (skleidimas – ELTA)“, – teigė ministras.
„Dviprasmiškų, miglotų žinučių siuntimas iš aukšto rango politikų ir opozicijos yra kenkiantis žmonių apsisprendimui“, – pridūrė jis.
ELTA primena, kad prezidentas Gitanas Nausėda vetavo įstatymo pataisas, kuriomis nepasiskiepiję darbuotojai turėtų patys susimokėti už privalomus testus nuo COVID-19.
Tačiau Seimas ketvirtadienį apsisprendė iš naujo svarstyti prezidento vetuotas įstatymo pataisas.
Ar atmesti prezidento veto, parlamentarai galutinai apsispręs plenariniame posėdyje kitą ketvirtadienį. Tam reikės 71 balso.
Naujausi komentarai