Klasikinis šunų apnuodijimo marihuana atvejis, kai šuo suėda gatvėje numestą kanapių suktinės nuorūką. Deja, nacionalizavus pramogai skirtą marihuaną jau trisdešimt aštuoniose Amerikos valstijose bei Kanadoje, tokių nuorūkų gatvėse akivaizdžiai padaugėjo, nes nauji įstatymai dažnai nedraudžia rūkyti „žolę“ viešose vietose. Taip tokios nuorūkos gali atsidurti ir jūsų keturkojo draugo gerklėje.
Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:
„Aš nieko nepastebėjau. Jis kaip visada šniukštinėjo žemę ir viską apžiūrinėjo. O kai grįžau į butą, maždaug po valandos jis ėmė į nieką nereaguoti, miegojo, nekrutėjo. Kai pažadinau, jo akys žvairavo, o galva visą laiką drebėjo. Jis buvo apkvaišęs ir paranojiškas“, – pasakojo šuns savininkė Colleen Briggs.
Kai pažadinau, jo akys žvairavo, o galva visą laiką drebėjo. Jis buvo apkvaišęs ir paranojiškas.
Niujorke gyvenanti Colleen iš pradžių ne juokais persigando ir puolė gydyti savo šunį. Laimė, toks apsinuodijimas šunims nėra mirtinas.
„Iš tikrųjų jau taip nutiko tris kartus“, – piktinosi primėtytomis nuorūkomis C. Briggs.
Kita vertus, reikia turėti omenyje, kad šunys gerokai sunkiau nei žmonės pakelia apsinuodijimą tokiais kvaišalais.
„Apkvaišę šunys krato galvą, jiems teka seilės, jų akių vyzdžiai labai išsiplečia. Gyvūnai atrodo tarsi išprotėję. Žinoma, jie gali pradėti nevalingai šlapintis arba tuštintis. Tai – labai klasikinis toksiškumo požymis“, – teigė veterinarė Amy Attas.
Dėl smarkaus apnuodijimo gali tekti vežti šunį pas veterinarą. Net – plauti skrandį arba naudoti lašines, kad būtų išvalytas kraujas.
Naujausi komentarai