D. Tušlaitė dviratininkių lenktynių galutinėje įskaitoje buvo aštuoniolikta

2016-06-13 05:57 diena.lt inf.

Vokietijoje trečią kartą vykusių dviratininkių lenktynių „Auensteiner – Radsporttage“ (2.2 kategorija) antrojo etapo antrojoje dalyje – 82 km grupinėse lenktynėse – sekmadienį Lietuvos čempionė Daiva Tušlaitė („Inpa – Bianchi – Giusfredi“) užėmė keturioliktą vietą.

Daiva Tušlaitė
Daiva Tušlaitė / LDSF nuotr.

Pergalę iškovojo ir šių varžybų nugalėtojos titulą apgynė Pietų Afrikos Respublikos dviratininkė Ashleigh Moolman („Cervelo – Bigla“). Ji 82 km nuvažiavo per 2 val. 16 min. bei 18 sek. ir artimiausias tris varžoves aplenkė 1 min. 39 sek.

D. Tušlaitė nuo nugalėtojos atsiliko 5 min. 26 sek.

Antrojo etapo pirmojoje dalyje – 7 km pavienio starto lenktynėse – taip pat sekmadienį D.Tušlaitė buvo 30-a. Ji nugalėtojai olandei Annemiek van Vleuten („Orica – AIS“) pralaimėjo 1 min. 11 sek.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos, Rio de Žaneiro vasaros olimpinėms žaidynėms besirengianti Lietuvos dviratininkė galutinėje įskaitoje užėmė 18-ą vietą. Ji nuo nugalėtojos A. Moolman atsiliko 6 min. 59 sek.

Iš 82 lenktynėse Vokietijoje startavusių dviratininkių klasifikuotos 62.