Istorinė pergalė: lietuvė tapo pasaulio breiko čempione ir iškovojo bilietą į olimpines žaidynes

Olimpinėse žaidynėse debiutuosiančio breiko varžybose Paryžiuje kitąmet išvysime ir Lietuvos atstovę. 16-metė Dominika Banevič-BGirl Nicka Belgijoje tapo pasaulio čempione ir iškovojo kelialapį į olimpinį Paryžių.

Kaip pranešė Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, moterų varžybų finale BGirl Nicka rezultatu 2-1 pranoko 40-metę Japonijos sportininkę Ayumi Fukushima, kuri 2021 metais iškovojo auksą, o 2022-aisiais – bronzos medalį.

Bilietai į Paryžiaus olimpines žaidynes atiteko tik planetos pirmenybių laimėtojams.

D. Banevič šiemet taip pat tapo ir Europos čempione bei pasidabino bronzos medaliu Europos žaidynėse.

„Sveikiname, didžiuojamės, mylime!!! Golden ticket!!! (Auksinis bilietas, aut.past.) Sveikiname ir ne mažiau mylime Aliną Banevič!!!“ – sekmadienio vakarą feisbuke pranešė Lietuvos sportinių šokių federacija.