JAV sportininkas atskleidė, kad praėjus savaitei po vyrų gatvės riedlenčių rungtynių, jo trečiosios vietos medalis įskilo ir prarado spalvą, rašoma „Sky News“.
„Šis olimpinis medalis atrodo puikiai, kai jie yra visiškai nauji, bet po to, kai susiduria su prakaitu ant mano odos, o savaitgalį leidžiu draugams jį nešioti, atrodo, kad jis nėra toks kokybiškas, kaip jūs manote“, – „Instagram“ sekėjams sakė jis.
Apversdamas medalį, jis pasakė: „Net priekis pradeda truputėlį skilinėti. Olimpiniai medaliai turėjo būti šiek tiek geresnės kokybės.“
N. Hustono instagramo „story“ nuotr.
Savo instagrame sportininkas pasidalijo medalio nuotrauka. Šalia jos užrašė: „Atrodo, kad medalis buvo kare ir iš jo sugrįžo.“
Po šios nuotraukos pasidalijimo N. Hustono sekėjas parašė: „Atrodo, kad tu laimėjai šį daiktą 1982-aisiais.“
N. Hustono instagramo „story“ nuotr.
Pasak N. Hustono, į prizą labiau reikia žiūrėti ir jį demonstruoti, nei iš tikrųjų dėvėti.
Paryžiaus prabangių juvelyrinių dirbinių ir laikrodžių namų „Chaumet“ sukurtas kiekvienas šios vasaros olimpiados medalis turi dvi skirtingas puses.
Pirmojoje yra 18 g šešiakampis žetonas, pagamintas iš geležies, paimtos iš Eifelio bokšto. Centrinis ženklas yra apsuptas grioveliais, kurie sukelia šviesos spindulius.
Antrojoje pavaizduota graikų pergalės deivė Nikė. Vienoje pusėje yra Atėnų akropolis, o kitoje – Eifelio bokštas.
Bronzos medalis sveria 525 g ir yra pagamintas iš vario, alavo ir cinko lydinio.
Prie visų medalių pridedama tamsiai mėlyna namų „Chaumet“ dėžutė ir Eifelio bokšto sertifikatas, iliustruojantis geležies gabalėlius iš paminklo.
Naujausi komentarai