"Cedevita" su Eurolyga atsisveikino nušluodama "Crvena Zvezda" krepšininkus

2016-04-08 22:01
basketnews.lt
AFP nuotr.

Zagrebo „Cedevita“ (4-10) ekipa sezoną Eurolygoje baigė įspūdingai. Kroatai namuose 83:62 (29:12, 23:19, 16:14, 15:17) sutriuškino Belgrado „Crvena Zvezda“ (7-7) krepšininkus.

Šios pergalės dėka Veljko Mršičiaus auklėtiniai E grupėje pakilo į septintąją poziciją. Praėjusią savaitę vietą ketvirtfinalyje jau užsitikrinę serbai grupėje užėmė ketvirtąją vietą.

Pamatus pergalei šeimininkai padėjo jau pirmajame kėlinyje, kurio metu spurtavę 17:3 jie pabėgo į priekį 31:12.

Antrajame kėlinyje spurtavę 8:0 „Cedevita“ krepšininkai įgijo jau 25 taškų pranašumą (39:14). Solidžiai rungtyniavę kroatai tokią persvarą išlaikė iki pat ketvirtojo kėlinio pabaigos.

Pasipriešinti „Crvena Zvezda“ krepšininkams neleido itin prastas taiklumas atakuojant iš trijų taškų zonos. Serbai pataikė vos 3 tolimus metimus iš 23 (13 proc. taiklumas), kuomet jų varžovai įmetė 5 iš 12 (41 proc. taiklumas).

„Cedevita“: Jacobas Pullenas 22, Miro Bilanas ir Luka Zoričius po 12, Luka Babičius 10.

„Crvena Zvezda“: Vladimiras Štimacas 18 (11 atk. kam.), Tarence‘as Kinsey 11, Maikas Zirbesas 10.